Klaudia Halejcio to aktorka, którą widzowie mogą znać m.in. z roli Andżeliki w „Złotopolskich”, a także Julii w „Na Wspólnej”. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje stylizacje, makijaże, a także fragmenty swojego życia.

Fani gwiazdy chętnie biorą z niej przykład – ma naprawdę dobry gust, a to, co pokazuje w mediach społecznościowych, staje się dla nich inspiracją. Lubi pokazywać nowe miejsca, które odwiedza, fragmenty swojego życia osobistego oraz zawodowego.

Ze względu na ostatnią sytuację, przymusową domową kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa, coraz więcej sław włącza się do akcji #zostanwdomu i pokazuje zdjęcia ze swoich posiadłości, by dać dobry przykład innym.

Jedną z takich osób jest właśnie Klaudia Halejcio. Gwiazda postanowiła dać dobry przykład swoim obserwatorom i pokazać swoje wnętrze.

Luksusowy dom Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio udostępniła zdjęcie, które wygląda na idealnie dopracowane. Aktorka jest ubrana w jasne, beżowe ubrania – bluzkę oversize oraz spodnie-rurki o długości 7/8, a także buty na obcasie w panterkę.

Na jej kolanach siedzi uroczy piesek rasy chihuahua. Warto zwrócić uwagę na otoczenie, w którym się znajduje – to fragment jej salonu.

Przed nią, na pierwszym planie, widać fragment sofy lub fotela, a także poduszkę – są one w kolorze podobnym do ubrania aktorki. Nieco dalej znajdują się przezroczyste krzesła (Klaudia Halejcio siedzi na jednym z nich) oraz stół.

Na stole znajduje się patera z dekoracjami, biały wysoki wazon z kwiatami w środku, filiżanka w kolorze pudrowego różu. Za Klaudią Halejcio widać białe szafki oraz ciekawe płytki gresowe na wysoki połysk w jasnym kolorze.

Trzeba przyznać, że wnętrze mieszkania Klaudii Halejcio wygląda jak z magazynu. Co o nim sądzicie?

Przypomnij sobie o… ZANURZ STOPY W CIEPŁEJ WODZIE Z TYMI SKŁADNIKAMI. EFEKT BĘDZIE NATYCHMIASTOWY

Jak informował portal Życie: JAK POPRAWNIE JEŚĆ MANDARYNKI? TEN BŁĄD JEST BARDZO POWSZECHNY, WYSTRZEGAJ SIĘ GO

Portal Życie pisał również o… DLA TYCH ZNAKÓW ZODIAKÓW PRZEWIDZIANA JEST SPORA KASA. KTO W TYM ROKU MOŻE LICZYĆ NA PRZYPŁYW GOTÓWKI