Basia Kurdej-Szatan przechodzi obecnie trudny okres. Gwiazda co rusz jest atakowana przez osoby, które za nią nie przepadają, i pada ofiarą internetowej mowy nienawiści.

Tym razem na nieprzychylne komentarze pod kątem Barbary Kurdej-Szatan zareagowała… Anna Mucha. Doświadczona aktorka wie, jak radzić sobie z hejtem w sieci, jednak nie godzi się na takie zachowania względem niewinnych osób.

Anna Mucha murem staje za Basią Kurdej-Szatan

Przedmiot dyskusji jest – wydawałoby się – banalny. Barbara Kurdej-Szatan mocno namawia swoich obserwatorów (a ma ich już ponad milion) do pozostania w domach, by nie roznosić pandemii koronawirusa.

Tymczasem jedno z jej ostatnich zdjęć na Instagramie to fotka, na której ona i jej mąż, Rafał Szatan, siedzą w samochodzie. Tego dotyczyły zjadliwe komentarze internautów – zaczęli wytykać jej, że hipokryzją jest wymaganie siedzenia w domu od innych, gdy samemu jeździ się samochodem.

Basia Kurdej-Szatan w komentarzach tłumaczyła całą sprawę hejterom. Później swoją wypowiedź wtrąciła także Anna Mucha.

Anna Mucha podkreśliła, że dla nikogo siedzenie w domu nie jest szczególnie komfortowe, a w całym stresie, który przeżywamy, inaczej reagujemy na różne sytuacje. Jednak podkreśliła również, że nie powinno się w ten sposób atakować innych osób – nazwała komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Kurdej-Szatan, „grubą nieprzyzwoitością”.

„Ja rozumiem, że z ludzi wychodzi brzydkie, złe i niefajne, ale atakowanie Baśki jest po prostu niesmaczne i słabe. Jesteście słabeuszami, jesteście po prostu smutnymi ludźmi. Mówię o atakujących, żeby była jasność” – mówiła.

Dodała także, że Basia Kurdej-Szatan zawsze zachowuje się stosownie do sytuacji, ma także wielkie serce – pomaga dzieciom w szpitalach, walczy o najbliższych i sprawiedliwość, nie tylko dla siebie, ale także innych.

„I naprawdę, jak nie wiesz jak się zachować, zachowuj się przynajmniej przyzwoicie. A jeżeli tak bardzo nie jesteś w stanie się powstrzymać przed negatywnymi komentarzami i hejtem, to proponuję, żebyś po prostu przestał obserwować konta osób, które wywołują w tobie tak negatywne emocje. Po co się karmić negatywnymi emocjami, prawda?” – zaapelowała.

Gdy się nad tym głębiej zastanowić, jest szansa, że zdjęcie Basi Kurdej-Szatan i jej męża w samochodzie zostało wykonane np. podczas drogi na zakupy, które były konieczne. Nie mamy oczywiście takiej pewności, jednak jeśli para jest odpowiedzialna, z pewnością nie wychodziła z domu bez wyraźnej potrzeby.

Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie o… JAK POZBYĆ SIĘ RYBIKÓW Z ŁAZIENKI? WYSTARCZY KILKA CHWIL, BY WYPROSIĆ NIECHCIANYCH LOKATORÓW

Jak informował portal Życie: KLAUDIA HALEJCIO POKAZAŁA SWOJE WNĘTRZE. WYGLĄDA NIESAMOWICIE

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZASTOSOWANIA SKÓRKI OD BANANA. JAK JĄ WYKORZYSTYWAĆ