Blanka Lipińska, czyli autorka kasowej książki „365 dni” (która – przypomnijmy – doczekała się ekranizacji o tym samym tytule, uznawanej za co najwyżej przeciętny film), od jakiegoś czasu chwaliła się w mediach związkiem z Baronem, byłym partnerem Julii Wieniawy.

Ostatnio internauci zwrócili uwagę na fakt, że na jej profilu zabrakło tak częstych wspólnych fotek i filmików, a nawet wzajemnych komentarzy pod zdjęciami. Już wtedy zaczęły się plotki – czyżby ich uczucie szybko się wypaliło?

W końcu sama Lipińska potwierdziła rozstanie, co szerokim echem rozniosło się po mediach. Teraz byli kochankowie w kolejnych wywiadach i publicznych wypowiedziach ujawniają coraz więcej pikantnych smaczków.

Blanka Lipińska ujawnia, jak wyglądał jej związek z Baronem

Blanka Lipińska nie może narzekać na brak popularności. Teraz, gdy rozstała się z Baronem, chętnie ujawnia kulisy całej relacji.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

- Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze. Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat – wspomina.

- Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach, ale… teraz nie ma to już żadnego znaczenia – mówiła cytowana przez Pudelka Lipińska.

Opowiadała, że mogła liczyć na wsparcie bliskich po rozstaniu, a i w Egipcie znalazły się osoby, które ją pocieszały.

- Mieszka tam bardzo dużo Polaków, z którymi się przyjaźnię, i ten czas spędziłam z nimi. Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie moja stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menedżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności – opowiadała.

Blanka Lipińska/screen Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska/screen Instagram @blanka_lipinska

Uważa też, że wielka miłość istnieje, a ona sama chce jej szukać.

- Popatrz na moich rodziców – są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje.

To też może cię zainteresować: CZY KORONAWIRUS MOŻE SKUTECZNIE UTRUDNIĆ WYPŁATY 500 PLUS? W JAKI SPOSÓB MOŻNA UNIKNĄĆ PROBLEMU Z WYPŁACENIEM ZASIŁKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: NIESPODZIEWANIE ZAPOWIEDZIANO POWSTANIE NOWEJ DROGI EKSPRESOWEJ NA PROBLEMATYCZNYM ODCINKU. JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ

O tym się mówi w Polsce: UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH I STUDENCI MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY! JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ NAUKA? RÓŻNICE W STREFACH ŻÓŁTEJ I CZERWONEJ

O tym się mówi na świecie: PLOTKI O KOLEJNEJ CIĄŻY KSIĘŻNEJ KATE ROZGORZAŁY OD NOWA. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ SUKIENKI KSIĘŻNEJ

Z życia gwiazd: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU RODZINY BARBARY KURDEJ-SZATAN. JUŻ NIC NIE BĘDZIE TAKIE SAMO