Jak podaje portal "Plotek", media znów żyją domniemaną czwartą ciążą żony księcia Williama. Pałac nie zabrał w tej sprawie głosu. Wielu zwraca jednak uwagę na kreację, w jakiej ostatnio pojawiła się księżna Kate.

Czwarta ciąża Kate

Niedawno media rozpisywały się o ciąży księżnej Kate, którą miała potwierdzić znana ze swojej rezolutności księżniczka Charlotte. Córka księcia Williama była ponoć zawiedziona, że na świecie pojawi się kolejny brat. Teraz plotki rozgorzały za sprawą samej księżnej Kate, która odwiedzając Narodowe Centrum Badań nad Poronieniami założyła obcisłą sukienkę eksponującą brzuch.

YouTube

Kate pojawiła się na spotkaniu z ekspertami ze Instytutu Biologii Rozrodu i Rozwoju w Imperial College w Londynie z okazji Tygodnia Świadomości Utraty Niemowląt. Choć problem związany ze spotkaniem jest poważny wszyscy koncentrowali się przede wszystkim na tym, jak wygląda księżna Cambridge.

Zdjęcia ze spotkania Kate ze specjalistami Instytutu Biologii Rozrodu i Rozwoju w Imperial College w Londynie możecie zobaczyć tutaj.

Granatowa sukienka, jaką na to spotkanie wybrała Kate podkreślała lekko zaokrąglony brzuszek. Wiele osób jest przekonanych, że to niepodważalny dowód, że na świecie pojawi się kolejne royal baby. Pałac w tej sprawie milczy. Trudno więc powiedzieć cokolwiek w tej sprawie na pewno, trzeba czekać na pojawienie się oficjalnego komunikatu.

YouTube

Myślicie, że tym razem plotki okażą się prawdziwe?

To też może cię zainteresować: Harry ma się stawić u królowej Elżbiety II. Zaproszenie do pałacu nie obejmuje jednak Meghan Markle. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sytuacja jest coraz trudniejsza. Wstrząsające nagrania z warszawskich szpitali. "Spróbujcie wbić się na nielegalu"

O tym się mówi w Polsce: Pacjentka oddziału onkologicznego zamieściła w sieci ważny apel. Chodzi o decyzję rządzących

O tym się mówi na świecie: Wywołująca ciarki na plecach historia mężczyzny. Wszyscy myślieli, że odszedł. W to, co się stało później aż trudno uwierzyć