Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Wielkie zmiany w życiu rodziny Barbary Kurdej-Szatan

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Basia co jakiś czas informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać, przez nowe posty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamięta jednak o tym, by nie pokazywać zbyt wiele prywatności i zachować co nieco dla siebie i najbliższych.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

W ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że przeprowadza się z mężem i dziećmi do Warszawy. Choć piękny dom z ogrodem są dużymi atutami mieszkania poza miastem, to dojazd do pracy jest naprawdę ciężki.

Przeprowadzka do Warszawy ułatwi rodzinie Basi Kurdej-Szatan dojazdy

Baśka ma dość tracenia czasu na dojazdy. Chce być w sercu miasta. Zresztą na Woli będą mieli taras niczym ogród. Drzewa, kwiaty, a nawet kawałek trawnika

- powiedziała koleżanka Basi Kurdej-Szatan dla "Życia na gorąco".

Jak informuje portal Plotek.pl, ostatnio na Instagramie Barbary Kurdej – Szatan pojawiła się informacja, że para zamieszka w nowym mieszkaniu w samym centrum Warszawy.

Sama Basia Kurdej-Szatan również dodała zdjęcie z pięknego apartamentu i otagowała je hashtagami: „#pięknaWarszawa #niemogęsiędoczekać #alebędziefajnie”. Widać, że rodzina jest bardzo podekscytowana nowym etapem ich życia.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY