Blanka Lipińska, czyli autorka kasowej książki „365 dni” (która – przypomnijmy – doczekała się ekranizacji o tym samym tytule, uznawanej za co najwyżej przeciętny film), od jakiegoś czasu chwaliła się w mediach związkiem z Baronem, byłym partnerem Julii Wieniawy.

Ostatnio internauci zwrócili uwagę na fakt, że na jej profilu zabrakło tak częstych wspólnych fotek i filmików, a nawet wzajemnych komentarzy pod zdjęciami. Już wtedy zaczęły się plotki – czyżby ich uczucie szybko się wypaliło?

W końcu sama Lipińska potwierdziła rozstanie, co szerokim echem rozniosło się po mediach. Dziennikarze Plotka dowiedzieli się już, dlaczego ten związek się rozpadł.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron nie są już parą?

„Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny” – zwykł mawiać William Shakespeare. Trzeba przyznać, że ten słynny cytat dobrze pasuje do burzliwej relacji oraz nagłego rozstania Blanki i Barona.

Oboje zdawali się być absolutnie zakochani, jednak życie zweryfikowało ich uczucia. Blanka chętnie pokazywała się z partnerem, dlatego jej fani zorientowali się, że coś jest nie tak, gdy wybrała się na wakacje całkiem sama.

- Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa – opowiadał znajomy byłych partnerów.

Blanka Lipińska. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska. Źródło: Youtube

- Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni. A w tym związku zrobiło się duszno. Wybuchowy charakter Blanki nie pomaga – zdradził.

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA