Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaw polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.

Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych. Zaznaczała także, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl
Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl
Blanka Lipińska. Źródło: plotek.pl

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Stało się Boże coś, czego nikt się nie spodziewał. Jedna z najpopularniejszych medialnych par czyli Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Informacje o tym podała na swoim Instagramie zrozpaczona pisarka.

- Kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. (...) Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach.

Fani są zaskoczeni. Jeszcze kilka dni temu Blanka zapewniała na swoim Instagramie o wielkim uczuciu jakie łączy ją z Baronem.

To też może cię zainteresować: Rudi Schuberth zawiedziony wysokością swojej emerytury. Czy ma powody do narzekania