Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaw polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami. Teraz poinformowała o rozstaniu w kilkuletnim partnerem. Co było powodem rozstania?

Autorka powieści erotycznej od kilkunastu miesięcy związana była z Maciejem Buzałą, który był dużo młodszy od kobiety.

Jeszcze niedawno umieszczała ona wspólne fotografie, na których dzieliła się szczęściem ze swoimi obserwatorami. Potem jednak musiała się coś wydarzyć, bo Lipińska poprzez InstaStories poinformowała, że jest singielką.

Były partner celebrytki potwierdził rozstanie. Oboje utrzymują, że przebiegło ono z przyjaznej atmosferze i szacunku.

– Spotkaliśmy się specjalnie dla was […], chociaż uważamy, że, w ogóle nie jest to wasza sprawa, to jest nasza sprawa, ale jesteśmy wiecznie naciskani. Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie: rozstaliśmy się! Hura! Jak widzicie nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy trochę za mało czasu. To jest kolejny powód, dla którego się rozstaliśmy: ja potrzebuje rozmowy, a Maciej spokoju. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć decyzję wspólnie i jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie brnąć, nie ciągnąć, nie zmuszać się, tylko być przyjaciółmi – wyznała pisarka.

Pisarka podała szczegółowe powody rozstania. W jednym z wywiadów telewizyjnych wyznała, że jej związki zazwyczaj nie trwają więcej niż dwa lat, ponieważ ona szybko nudzi się mężczyznami. Czyżby była to samospełniająca się przepowiednia?

To może Cię zainteresować: LARA GESSLER POKAZAŁA NOWEGO PARTNERA! CO MYŚLICIE?

Zobacz także: KRZYSZTOF RUTKOWSKI TO PRAWDZIWY BIZNESMEN. ZOBACZYMY JEGO ŚLUB W TELEWIZJI!

Źródło: „radiozet.pl”