Córka restauratorki pokazała się na balu charytatywnym TVN z nowym partnerem! Co o tym sądzi Magda Gessler?

Magda Gessler jest mamą dwójki dzieci: Lary i Tadeusza. Restauratorka często wywiadach opowiada o swojej miłości do dzieci. Mimo ogromnej troski, Magda nie obarcza ich swoimi uczuciami i daje im dużą swobodę w podejmowaniu życiowych decyzji.

Organizowany przez TVN bal ma za zadanie zebranie jak największej sumy na rzecz fundacji ,,Nie jesteś sam”. W tym roku na córka restauratorki, niedawno rozwiedziona Lara, pojawiła się z nowym partnerem.

Uważam, że ważne jest to, żeby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić – powiedziała Lara w rozmowie z Jastrząb Post.

Lara, zdradziła również jakie zdanie na temat jej związku ma jej mama – Magda Gessler. Wiemy, że uszanowała decyzję córki i mocno kibicuje jej nowemu związkowi.
W wywiadzie dla Jastrząb Post Magda Gessler powiedziała:

Lara jest bardzo dyskretna jeśli chodzi o życie osobiste. Powiem szczerze, że my nie mamy takich plotek, na temat tego. Lara jest skryta i zamknięta, więc my nie plotkujemy. Możemy rozmawiać, tak ogólnie, o jakimś temacie, natomiast na pewno Lara nie jest osobą, która dzwoni i się zwierza, absolutnie nie. Ani Tadeusz. Jesteśmy wszyscy bardzo waleczni sami ze sobą. I to musi być jakaś tragedia, żeby któreś z nich zadzwoniło. Nie zdarzyło mi się .

Zobacz także: CZY KTOŚ MOŻE ZASTĄPIĆ MAGDĘ GESSLER? MAMY ODPOWIEDŹ RESTAURATORKI

Zobacz także: NATYCHMIAST ODINSTALUJ TE APLIKACJE – MOGĄ BYĆ SZKODLIWE DLA TWOJEGO SMARTFONA!

Źródło:”Pikio.pl”