Krzysztof Rutkowski w czasie wakacji ożenił się z Mają Plich. Ślub organizowano w pałacu w Rozalinie – tym, który znamy z „Projektu Lady”. Okazuje się, że detektyw i biznesmen dobrze wie, jak zarobić na ceremonii!

Chyba nikt nie wierzył, że po zdradach Rutkowskiego dojdzie do wesela – sprawa jego relacji z Dominiką Zasiewską, „Wodzianką”, była szeroko komentowana w mediach. Maja Plich, wybranka Krzysztofa, wybaczyła mu.

Krzysztof zdecydował się na oświadczyny w przepięknych okolicznościach – w studiu telewizyjnym, podczas programu „Skandaliści”, w trakcie debaty o śmierci Magdaleny Żuk. Cudowne wydarzenie miało miejsce w maju 2017 roku.

Detektyw z odebraną licencją krótko po ślubie chętnie chwalił się, ile kosztowała ceremonia i ile dostał w kopertach. Był to czwarty ślub Krzysztofa. Tym razem sądzi, że Maja jest tą jedyną.

Rutkowski jest prawdziwym biznesmenem – wie, jak zarobić na swoim wizerunku. Już 20 października będzie można oglądać przygotowania do ceremonii oraz sam ślub. Będzie on emitowany na antenie TVN Style w programie „Ach, ten ślub!”.

Podczas ślubu celebrytów Maja Plich przebierała się kilka razy (miała pięć sukien ślubnych), by oczarować ponad 200 zaproszonych gości.

Para wspólnie wychowuje syna, sześcioletniego Krzysztofa Juniora, a także szesnastoletnią Kaję – córkę Mai z pierwszego związku.

Odcinek „Ach, ten ślub!” z udziałem celebrytów będzie emitowany 20 października o godz. 13:00 na antenie TVN Style.

Będziecie oglądać?

Przypomnijmy także, jak wyglądały romantyczne zaręczyny:

Chcesz dowiedzieć się więcej o ceremonii? Polecamy te artykuły:

RUTKOWSKI JUŻ PO ŚLUBIE Z PLICH. ZDRADZIŁ, ILE KOSZTOWAŁA UROCZYSTOŚCI ORAZ ILE BYŁO „W KOPERTACH”

KRZYSZTOF RUTKOWSKI ZAFUNDOWAŁ BAJKOWE WESELE. BYŁA ŻONA OBŚMIAŁA JEGO BAJECZNIE DROGI ŚLUB Z 25 LAT MŁODSZĄ PANNĄ.

Źródło: inf. własna