Nie ulega wątpliwości, że ostatni czas nie był dla gwiazdy zbyt łaskawy. Dagmara Kaźmierska brała udział w dość poważnym wypadku, który mocno odbił się na jej zdrowiu. Gwiazda musiała poddać się zabiegom oraz długiej i trudnej rehabilitacji.

Dagmara Kaźmierska przyznała, że jest bardzo szczęśliwa pomimo przeciwności losu!

Gwiazda cały czas wspominała jednak, że w tych trudnych chwilach nieustannie wspiera ją rodzina, przyjaciele, a także partner. Jednak Dagmara Kaźmierska nie chciała wyjawić całej prawy na temat swojej relacji. Otwarcie mówiła jednak, że nie brakuje jej miłości i szczęścia, a jej partner jest niesamowicie przystojny.

Jak przypomina jednak portal Pomponik, mimo iż gwiazda zapewniała o swoim szczęściu to długo nie mówiła o zaręczynach, ani też o ślubie. Na jej palcu nie widniał także żaden dowód ogromnej miłości. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie zaszły w tej kwestii poważne zmiany.

Czy w życiu gwiazdy zaszły spore zmiany?

Ostatnio Dagmara Kaźmierska opublikowała bowiem zdjęcie, na którym fani dostrzegli jeden, bardzo ważny szczegół.

- Obrączka na palcu jest, zaręczynowy też. Już chyba po... Odbył się ślub …cichy... Ale kto jest wybrańcem? Tego nikt nie wie, słodka tajemnica – skomentowała fotografię jedna z fanek gwiazdy.

- Choć jedna dostrzegła – odpowiedziała Dagmara na komentarz swojej obserwatorki.

Do tej pory jednak, celebrytka nie zabrała oficjalnie głosu na temat swojego stanu cywilnego. Czy już niebawem dowiemy się, że Dagmara zalegalizowała związek ze swoim ukochanym?

View this post on Instagram

🖤Misiu🖤 @chabzda_team_hairdresser

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jak informował portal "Życie": EPISKOPAT POLSKI PODJĄŁ WAŻNĄ DECYZJĘ DLA WIERNYCH KOŚCIOŁA W POLSCE! KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ DO TEGO DOSTOSOWAĆ, TO KLUCZOWE DLA BEZPIECZEŃSTWA

Przypomnij sobie: CO BĘDZIE Z OBCHODAMI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH? 1 LISTOPADA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, EPISKOPAT CZEKA NA DECYZJE RZĄDU, CZY NEKROPOLIE BĘDĄ ZAMKNIĘTE

Portal "Życie" pisał również: WIELKIE SZCZĘŚCIE JEDNEGO Z MIESZKAŃCÓW POLSKI! TRAFIŁ SZÓSTKĘ W LOTTO, MOŻE POSZCZYCIĆ SIĘ OGROMNĄ WYGRANĄ, CAŁA POLSKA CHCE WIEDZIEĆ, KTO TO