Chyba każdy z nas chciałby przeżyć dzień, w którym wylosowane w Lotto numery w sto procentach zgadzają się z tym, które są wydrukowane na naszym kuponie. Taką niesamowicie szczęśliwą sytuację przeżył ostatnio mieszkaniec Raciborza! To tym większe szczęście, gdyż okazało się później, że zwycięzca zagrał metodą na chybił trafił!

Gdzie został sprzedany kupon, który przyniesie potężne pieniądze? W punkcie przy ul. Słowackiego 58 w Raciborzu na Górnym Śląsku.

Zwycięzcy finalnie udało się zgarnąć aż 9,8 miliona złotych i choć wygraną będzie się musiał częściowo podzielić się z urzędem Skarbowym ze względu na podatek od wygranej to i tak jest to ogromna suma!

Mieszkaniec Raciborza wygrał blisko 10 milionów złotych w Lotto! Wielkie szczęście!

Wielka kumulacja w Lotto została rozbita! Jak donosi „Super Express” szczęśliwym wygranym jest mieszkaniec Górnego Śląska! Ile zainkasuje? Aż 10 milionów złotych (oczywiście minus podatek od wygranej).

Szczęśliwe dla raciborzanina losowanie miało miejsce 3 października w sobotę, a padły wówczas takie liczby: 15, 28, 35, 41, 44, 47.

Zgodnie z informacjami radia RMF FM ma to być druga wygrana w tym mieście w historii, a także lokalny rekord pod względem kwoty.

Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna duża wygrana w ciągu ostatnich kilku dni, gdyż w piątek 2 października padła główna wygrana w innej grze Totalizatora Sportowego, czyli Ekstra Pensji.

Tu wylosowano liczby: 3, 13, 17, 19, 21 i 3, a szczęśliwy zwycięzca sam wytypował liczby i wybrał grą na kilka losowań, co przyniosło mu potężną wygraną. Dzięki temu przez kolejne 20 lat będzie otrzymywał 5 tysięcy złotych miesięcznie!

Jak informował portal "Życie": CZY NA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH POLACY SPOTKAJĄ SIĘ Z BLISKIMI? MINISTERSTWO ZDROWIA ALARMUJE O MOŻLIWOŚCI WPROWADZENIA KOLEJNYCH OBOSTRZEŃ

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POGRĄŻONY W OGROMNYM SMUTKU I ŻAŁOBIE. PEWNEJ OSOBY NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS, INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ

Portal "Życie" pisał również: KAŻDEGO DNIA PADAJĄ NOWE REKORDY ZAKAŻEŃ W POLSCE. NIE WYGLĄDA TO OBIECUJĄCO. SZCZERA WYPOWIEDŹ WIRUSOLOGA NA TEMAT SYTUACJI W KRAJU