Oficjalne oświadczenie wiceministra w sprawie dnia Wszystkich Świętych, które zbliża się wielkimi krokami. Czy Polacy masowo ruszą na cmentarze, tak jak to było w tradycji? Czy może w tym roku pozostaniemy w domach? Ministerstwo Zdrowia ostrzega przed możliwością wprowadzenia kolejnych restrykcji i obostrzeń w tym czasie!

Jak wszyscy wiedzą, już za niecały miesiąc przypada jedno z największych świąt w Polsce, który Polacy obchodzą tłumnie. Dzień Wszystkich Świętych poświęcany jest najbliższym, których już nie ma pośród nas.

Zazwyczaj msze święte organizowane były na cmentarzach, jednak teraz, w obliczu pandemii obchodzenie tego dnia w sposób tradycyjny stoi pod znakiem zapytania. Jak Polacy zatem spędzą Dzień Wszystkich Świętych? Czy pozostaniemy w domach?

Dzień Wszystkich Świętych – jak będzie wyglądać?

W związku z tym, że 1 listopada przypada już całkiem niedługo, Polacy zaczynają się obawiać, że będą musieli zostać w domu. Czy słusznie?

Wiceminister zdrowia został zapytany, jak to może wyglądać.

- (…) Dzień Wszystkich Świętych, kiedy Polacy gremialnie przemieszczają się po całym kraju, odwiedzają groby swoich najbliższych. (…) Myślę, że wydamy zalecenia na ten okres Wszystkich Świętych, abyśmy w tym roku jednak ograniczyli te nasze wyjazdy, bo na pewno będzie to stwarzało duże niebezpieczeństwo. Konkrety poznamy najwcześniej w połowie października, najpóźniej na tydzień przed świętem - mówił Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA