Uwaga! Najnowsza, długoterminowa prognoza pogody na nadchodzącą zimę! Okazuje się, że miłośnicy białych i zaśnieżonych świąt mają powody do radości. Tegoroczna zima będzie zupełnie inna, niż ta rok temu. Jak zatem będzie?

Jak powszechnie wiadomo, od jakiegoś czasu synoptycy nieustannie mówią o ocieplającym się klimacie na całym świecie – nietrudno to zauważyć, w ostatnich latach zdecydowanie można zauważyć, że w zimnych miesiącach jest cieplej, niż to miało miejsce kilka lat temu.

Kiedyś w Polsce charakterystyczny był ogromny kontrast między pogodą w lato, a w zimę. W miesiącach letnich zazwyczaj było upalnie i sucho, zimą zaś – mroźnie, a wszędzie leżały zaspy śniegu.

Niestety, jest to obraz, który dla tysięcy Polaków pozostał w pamięci jako wspomnienia z dzieciństwa.

Okazuje się, że ocieplenie klimatu prawdopodobnie powoli się załamuje, ponieważ najnowsza prognoza pogody na nadchodzącą zimę zapowiada się tak, jak to było kiedyś!

Długoterminowa prognoza pogody na zimę zaskoczyła niemal wszystkich

Jak wynika z komunikatu analityków z unijnego Copernicus Climate Change Service, proces ocieplania klimatu stopniowo się spowalnia – co jest dobrym znakiem, gdyż ocieplenie klimatu powoduje anomalia pogodowe i topnienie lodowców, w konsekwencji czego występują liczne powodzie.

Według sporządzonej przez naukowców prognozy pogody, temperatury nie będą zadziwiająco niskie, lecz z całą pewnością można spodziewać się śnieżnej zimy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA