Justyna Kowalczyk właśnie podzieliła się ze swoimi fanami wspaniałymi wieściami! Kobieta stanęła na ślubnym kobiercu – nikt o tym nie wiedział! Internauci są wręcz oczarowani tym, jak fenomenalnie kobieta prezentowała się w tym ważnym dniu. Wybrała bardzo oryginalną kreację. Zobacz koniecznie!

Jak powszechnie wiadomo, Justyna Kowalczyk należy do najlepszych sportowców w kraju. Jest polską biegaczką narciarską z wieloma imponującymi osiągnięciami. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo olimpijskie i mistrzostwo świata, co zdecydowanie przyczyniło się do tego, jak jest dziś postrzegana.

Justyna Kowalczyk jest uwielbiana i bardzo szanowana przez tysiące Polaków. Ostatnio podzieliła się z fanami niezwykle radosną nowiną!

Justyna Kowalczyk wzięła ślub!

Wczoraj za pośrednictwem portalu społecznościowego Justyna Kowalczyk przekazała, że od dziś nazywa się Kowalczyk – Tekieli. Było to więc jednoznaczne z faktem zawarcia związku małżeńskiego, a internauci są wręcz oczarowani!

Kilka miesięcy temu kobieta przyznała, że ślub miał odbyć się w maju, lecz ze względu na pandemię koronariwusa został przełożony – nie powiedziała wtedy jednak, że na wrzesień. Wczorajsza uroczystość była zaś wielką niespodzianką!

- Mieliśmy zaplanowany z Kacprem ślub na maj tego roku. Nie jestem jednak jeszcze mężatką. Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa ślub został przełożony. Mamy też już wyznaczony nowy termin, ale ten zachowam dla siebie – powiedziała Justyna Kowalczyk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁOPOLSKA: REKORD ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. TO PRAWIE ĆWIERĆ TYSIĄCA NOWYCH PRZYPADKÓW. KOLEJNE POWIATY MOGĄ ZOSTAĆ OBJĘTE DODATKOWYMI OBOSTRZENIAMI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MĘŻCZYZNA PRZYPROWADZIŁ SWOJEGO STARSZEGO OJCA DO RESTAURACJI, ABY NAKARMIĆ GO PYSZNYM OBIADEM. KIEDY JADŁ, JEDZENIE SPADAŁO NA JEGO KOSZULĘ