Jak podaje portal "Pomponik", Natalia Kukulska zdecydowała się opowiedzieć o wzruszającym ostatnim spotkaniu ze Zbigniewem Wodeckim. Uwielbiany przez słuchaczy Wodecki dobrze znał się z rodzicami Natalii. Ich znajomość sięgała jeszcze lat 70. W planach miał nawet nagranie duetu z Anną Jantar. Niestety artystka zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej.

Znajomość Natalii Kukulskiej i Zbigniewa Wodeckiego

Zbignie Wodecki znał nie tylko rodziców Natalii Kukulskiej, ale także samą wokalistkę. Wystąpili wspólnie w spektaktaklu "Królewna Śnieżka". Spotyali się zarówno na scenie, jak i poza nią. Natalia wielokrotnie określała Wodeckiego mistrzem anegdoty, na co jednym z dowodów było zmienianie tekstów własnych piosenek (np. lubię wracać tam, gdzie piłem już).

Ich ostatnie spotkanie było dość przypadkowe, przed jednym ze sklepów. Natalia nie sądziła, że widzi Zbigniewa Wodeckiego wówczas po raz ostatni. "Zbyszek jechał w trasę i coś kupował. Byłam dopiero co po urodzeniu mojej Laurki, bardzo chciał ją zobaczyć" - cytuje słowa Natalii Kukulskiej serwis "Pomponik".

YouTube


Ostatnie słowa Zbigniewa Wodeckiego

Chcąc poznać małą córeczkę Natalii Kukulskiej, Zbigniew Wodecki podszedł do jej samochodu. Wokalistka do dziś pamięta, co wówczas powiedział do jej córeczki: "Pamiętaj, żeby mama puściła tobie moją Maję. Mam nadzieję, że będziesz znała Maję". To były jego ostatnie słowa.

Natalia Kukulska spełniła marzenie swojego przyjaciela. Wokalistka natknęł się także ostatnio na piosenkę "Wieczór już", jaką jej tata skomponował specjalnie dla Zbigniewa Wodeckiego. Była zachwycona tym faktem. "Pamiętaj, żeby mama puściła tobie moją Maję. Mam nadzieję, że będziesz znała Maję" - powiedziała.

YouTube

A wy, który z utworów Zbigniewa Wodekiego lubicie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Samolotem z Anną Jantar miała lecieć także inna gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili i to uratowało jej życie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znana gwiazda zwróciła się do swoich fanów z niesamowicie ważną prośbą. Barbara Kurdej – Szatan prosi o pomoc

O tym się mówi: Wielkie oszustwo czyha na klientów jednej z sieci handlowych! Władze marki ostrzegają, by nie ufać fałszywym wiadomościom, mogą wyłudzać dane