Jak wiemy Barbara Kurdej – Szatan bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że gwiazda używa ich nie tylko do chwalenia się swoim codziennym życiem, ale także do pomocy innym. Tym razem celebrytka zwróciła się do fanów z bardzo ważnym apelem.

Niesamowicie ważna prośba do fanów!

Chodzi tutaj o zbiórkę pieniędzy dla małej Hani, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to bardzo okrutna choroba, która w pewnym czasie doprowadza do paraliżu osoby chorej. U dziewczynki pierwsze objawy choroby pojawiły się w trzecim miesiącu życia i od tego czasu nieustannie postępują.

Jak się okazuje, jedyną szansą na normalne życie dla Hani jest kosztowna operacja. Na ten moment na zbiórce udało się zebrać około 6 milionów złotych, lecz nadal brakuje 2,5 miliona, aby Hania mogła wyzdrowieć.

Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!

Barbara Kurdej – Szatan apeluje o wpłaty na zbiórkę dla maleństwa. Empatia aktorki wynika między innymi z faktu, że sama została ostatnio mamą po raz drugi i nie wyobraża sobie, aby coś złego mogło przytrafić się jej dzieciom. Z tego też powodu mocno zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy dla Hani, aby dziewczynka miała szansę na powrót do normalnego życia.

Konto Barbary Kurdej – Szatan obserwuje ponad 1,3 miliona osób. Miejmy zatem nadzieję, że tak duża ilość obserwatorów szybko się zmobilizuje i uda się zebrać brakującą kwotę na leczenie dla małej Hani i uspokoić jej rodziców!

Link do zbiórki dla Hani: https://www.siepomaga.pl/haneczka

Źródło: Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal "Życie": EPISKOPAT POLSKI PODJĄŁ WAŻNĄ DECYZJĘ DLA WIERNYCH KOŚCIOŁA W POLSCE! KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ DO TEGO DOSTOSOWAĆ, TO KLUCZOWE DLA BEZPIECZEŃSTWA

Przypomnij sobie: CO BĘDZIE Z OBCHODAMI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH? 1 LISTOPADA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA, EPISKOPAT CZEKA NA DECYZJE RZĄDU, CZY NEKROPOLIE BĘDĄ ZAMKNIĘTE

Portal "Życie" pisał również: WIELKIE SZCZĘŚCIE JEDNEGO Z MIESZKAŃCÓW POLSKI! TRAFIŁ SZÓSTKĘ W LOTTO, MOŻE POSZCZYCIĆ SIĘ OGROMNĄ WYGRANĄ, CAŁA POLSKA CHCE WIEDZIEĆ, KTO TO