Barbara Kurdej – Szatan uwielbia być w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami, dlatego też niezwykle regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia na Instagramie. Ostatnio na profilu nieustannie pojawiają się zdjęcia małego Henia, który niedawno przyszedł na świat. Jednak okazuje się, że nie jest to jedyna duża zmiana w życiu małżeństwa Szatanów!

Ogromne zmiany w życiu Barbary Kurdej - Szatan i jej męża!

Jak informuje portal Plotek, ostatnio na Instagramie Barbary Kurdej – Szatan pojawiła się informacja, że para zamieszka w nowym mieszkaniu w samym centrum Warszawy! Oznacza to więc, że małżeństwo zrezygnowało z dużego domu z ogródkiem i przeniesie się do centrum tłocznej stolicy!

#pięknaWarszawa #niemogęsiędoczekać #alebędziefajnie – brzmią hashtagi pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Fani są pod wrażeniem nowego mieszkania!

Pod zdjęciem Barbary Kurdej – Szatan niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy.

- Jak cudownie. Jeszcze wam dzieci brakuje na zdjęciu. Pozdrawiam Cieplutko;

- Cudownie. A nie szkoda Wam domu z ogrodem zwłaszcza teraz w czasach koronawirusa? – pisali obserwujący gwiazdę.

Kiedy na profilu Barbary Kurdej – Szatan pojawią się zdjęcia wnętrz mieszkania? I czy gwiazda pochwali się tym, jak postanowiła urządzić swoje nowe gniazdko? Już wcześniej mogliśmy bowiem zauważyć, że Basia lubuje się w szykownych dodatkach, na co zatem postawi w nowym mieszkaniu?

Nie ulega wątpliwości, że gwiazda jest niesamowicie szczęśliwa z powodu zmian jakie zachodzą w jej życiu, czego nie ukrywa przed swoimi fanami! Miejmy nadzieję, że już niebawem zobaczymy więcej zdjęć z nowego lokum!

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK POKAZUJE SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE. MĘŻCZYZNA NIE MA SKRUPUŁÓW W STOSUNKU DO SWOJEJ BYŁEJ ŻONY

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA POLAKÓW! JEDEN Z PRODUKTÓW ZOSTAŁ WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY. SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA

Portal "Życie" pisał również: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY MOCNO SKRYTYKOWAŁA OBECNY ZWIĄZEK SKOCZKA. "ZAZDROSNA MOGŁABYM BYĆ O MONICĘ BELLUCCI..."