Justyna Żyła jeszcze do niedawna nie była znana szerokiemu gronu Polaków. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy w związku Justyna i Piotra zaczęło dochodzić do poważnych konfliktów. Wtedy też w mediach nieustannie pojawiały się informacje na ich temat.

Głośne rozstanie pary

Co więcej, kiedy tylko Piotr Żyła ogłosił, że odchodzi od swojej byłej żony, Justyna Żyła nieustannie wywlekała brudy z ich małżeństwa na forum publiczne. Kobieta nie zostawiała na mężu suchej nitki. Cała Polska dowiedziała się bowiem o zdradach, jakich rzekomo dopuszczał się skoczek, a także o zaniedbywaniu dzieci.

Kiedy Piotr Żyła znalazł sobie nową partnerkę, wiele osób miało nadzieję, że konflikt byłego małżeństwa zostanie zażegnany. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Justyna Żyła nie kryje się bowiem ze swoim zdaniem na temat obecnej dziewczyny Piotrka Żyły.

Ostatnio, jak informuje portal Pudelek, Justyna Żyła znów postanowiła zabrać głos na temat swojego byłego męża i jego obecnej partnerki – Marceliny Ziętek. Nietrudno zauważyć, że negatywne emocje, jakimi Justyna Żyła darzy swojego byłego męża cały czas nie słabną.

Konflikt trwa nadal!

- Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna – napisała Justyna Żyła w swojej relacji na Instagramie.

- Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja "modelka" uszanuje zdanie naszych dzieci – dodała była żona skoczka.

Relacji nie ma już na InstaStories, jednak wyraźnie widzimy, że kontakty pomiędzy Justyną Żyłą i jej byłym mężem nie uległy poprawie. Do kiedy trwać będzie medialny konflikt byłego małżeństwa i czy kiedykolwiek się zakończy?

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK POKAZUJE SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE. MĘŻCZYZNA NIE MA SKRUPUŁÓW W STOSUNKU DO SWOJEJ BYŁEJ ŻONY

Przypomnij sobie: ADAM MAŁYSZ POKAZAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH SWÓJ OGRÓD. TO, CO WŁASNORĘCZNIE W NIM ZROBIŁ WPRAWIA W ZACHWYT. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI

Portal "Życie" pisał również: KAŻDEGO DNIA PADAJĄ NOWE REKORDY ZAKAŻEŃ W POLSCE. NIE WYGLĄDA TO OBIECUJĄCO. SZCZERA WYPOWIEDŹ WIRUSOLOGA NA TEMAT SYTUACJI W KRAJU