Adam Małysz w ostatnio opublikowanym wpisie w mediach społecznościowych pochwalił się swoim ogrodem. Największą uwagę jednak zwraca to, co wykonał w nim własnoręcznie! To wprawia w prawdziwe osłupienie, internauci się zachwycają!

Skoczek od zawsze jest człowiekiem skromnym, który udowadnia, że każdy może coś osiągnąć. Mimo ogromnego sukcesu i rozgłosu medialnego, życie prywatne Adama Małysza przez wiele lat trzymane było w cieniu. Mężczyzna nie chciał dzielić się swoją prywatnością z mediami.

Po wielu latach milczenia Adam Małysz zaczął coraz chętniej być aktywny w sieci – ostatnio opublikowane zdjęcie wywołało szał!

Fani są zachwyceni!

Ostatnio Adam Małysz opublikował fotkę, na którym pokazał własnoręcznie wykonany system odwadniający, który zrobił w swoim ogrodzie!

- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie ? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców ? - napisał

Internauci byli wręcz zachwyceni zaradnością mężczyzny, masowo zasypując skoczka pozytywnymi komentarzami.

- Szacun dla ciebie Mistrzu że chciało ci się robić samemu taką skomplikowaną operacje ogrodową – napisał jeden z internautów.

- Pan to jest jednak swój chłop, normalnie to majętny człowiek takich rzeczy się nie czepia bo mu się nie chce. - dodał drugi.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA