Justyna Żyła często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie da się ukryć – wielu jej odbiorców wciąż nie zapomniało szeroko opisywanych skandali wywołanych podczas jej głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą.

Celebrytka niedługo po pamiętnych incydentach pojawiła się w nagiej sesji dla Playboya oraz wywiadzie zatytułowanym „Góralu, czy ci nie żal?”. Stała się wtedy obiektem drwin, niektórzy nie kryli także niesmaku związanego z jej poczynaniami.

Teraz, gdy minął już pewien czas od ich rozstania, Justyna Żyła w końcu postanowiła przedstawić światu nowego partnera. Czy to oznacza, że Piotr Żyła nie będzie musiał już wysłuchiwać kolejnych słów rozgoryczenia od byłej żony?

Justyna Żyła. Źródło: Instagram
Justyna Żyła. Źródło: Instagram
Justyna Żyła. Źródło: Instagram

Justyna Żyła pochwaliła się nowym chłopakiem

Była żona Piotra Żyły zasłynęła w mediach docinkami w stronę eksmałżonka, jak gdyby nie potrafiła pogodzić się z rozpadem ich związku. Były mąż nie pozostawał jej dłużny. Czy teraz publiczne pranie brudów dobiegnie końca?

Jak donosi Pudelek, Justyna Żyła w końcu przedstawiła światu nowego partnera. Byli razem na randce, o czym nie omieszkała poinformować, pokazując wspólne zdjęcie z „A.”. Para w poniedziałek udała się do restauracji, a następnie wspólnie poszli do hotelowego pokoju.

Była żona Piotra Żyły opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak przytula się do mężczyzny podpisanego „A.”, opatrzyła fotkę gifem z „Króla Lwa” i dodała cytat „Miłość rośnie wokół nas”.

Justyna Żyła. Źródło: pudelek.pl
Justyna Żyła. Źródło: pudelek.pl

Czy Piotr Żyła będzie miał już spokój, czy to tylko cisza przed burzą?

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITE WIEŚCI O SYNU MILIARDERA JANA KULCZYKA, MIAŁ WIELKI GEST! SEBASTIAN KULCZYK PRZEKAZAŁ POTĘŻNY CZEK DLA JEDNEGO ZE SZPITALI W POLSCE

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Portal Życie pisał również o… OGROMNY WYCIEK DANYCH OSOBOWYCH POLAKÓW. HAKERZY UJAWNILI NUMERY PESEL I INNE PERSONALIA WIELU OSÓB. JAK SPRAWDZIĆ, CZY NASZE DANE SĄ BEZPIECZNE