Justyna Żyła często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie da się ukryć – wielu jej odbiorców wciąż nie zapomniało szeroko opisywanych skandali wywołanych podczas jej głośnego rozstania ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą.

Celebrytka niedługo po pamiętnych incydentach pojawiła się w nagiej sesji dla Playboya oraz wywiadzie zatytułowanym „Góralu, czy ci nie żal?”. Stała się wtedy obiektem drwin, niektórzy nie kryli także niesmaku związanego z jej poczynaniami.

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Piotr Żyła, Justyna Żyła

Teraz, gdy minął już pewien czas od ich rozstania, Justyna Żyła dalej nie może zapomnieć o Piotrze i choć ma własne, odrębne życie, a nawet nowego partnera, wciąż rzuca złośliwości w stronę eksmęża.

Justyna Żyła znów skierowała złośliwy komentarz w stronę byłego męża

Justyna oraz Piotr mają dzieci, które, niestety, cierpią najbardziej na wojence swoich rodziców. Jednak nawet to nie ma wpływu na ich zachowanie – batalia trwa w najlepsze, a co jakiś czas pojawiają się kolejne uszczypliwe komentarze. Kto wie, być może ze strony Justyny powodem jest fakt, że to głównie na problemach z Piotrem zbudowała swoją „sławę” i boi się, że inaczej się o niej zapomni?

Jak przypomina Pudelek, swego czasu Piotr Żyła pokazał wiadomości od byłej żony, w których znalazło się sporo wyzwisk. Tym razem Justyna postanowiła dodać InstaStory, na którym rzuca złośliwą uwagę w kierunku eksmęża. I choć relacja już zniknęła, to internet nie zapomina.

Źródło: pudelek.pl
Źródło: pudelek.pl

Justyna podróżowała PKP razem z nowym partnerem. Udostępniła zdjęcie, jak jadący z nią mężczyzna ogląda mecz piłki nożnej.

„Kiedy towarzysz podróży nie ogląda starych relacji #skijumping” – napisała.

Myślicie, że doczekamy się komentarza Piotrka?

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MOGĄ LICZYĆ NAWET NA SPORE PIENIĄDZE CO MIESIĄC. JUŻ OD PONIEDZIAŁKU WIELKIE ZMIANY