Fotografie opublikowane przez byłą żonę Piotra Żyły raz po raz czymś zadziwiają. Najnowsza z nich także jest ogromnym zaskoczeniem dla internautów, ale także dla mediów. Czy kobieta ma nowego partnera? Wszystko na to wskazuje! Internauci nie mają nawet odrobinę wątpliwości w tej kwestii! Te drobne gesty na zdjęciach mówią same za siebie. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, Piotr Żyła, jak i jego była żona Justyna Żyła stali się jeszcze bardziej popularni po rozwodzie, który miał miejsce w roku 2018. W rozpadzie związku nie byłoby w nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Justyna Żyła raz po raz do sieci wrzuca kompromitujące, prywatne rozmowy czy spory. Kobieta lubi także „powspominać” o małżeństwie wytykając tym samym byłemu mężowi różne wady.

Niedawno także pisaliśmy o kolejnej kłótni, która – oczywiście – została przez parę ujawniona światu. Kobieta najwyraźniej próbuje w ten sposób zdobyć popularność.

Ostatnio jednak Justyna Żyła opublikowała fotografię, która nie ma nic wspólnego z jej mężem, lecz i tak zadziwia.

Właśnie w sieci na profilu w mediach społecznościowych Justyny Żyły pojawiła się zaskakująca fotografia przedstawiająca ją z tajemniczym mężczyzną.… Internauci są w szoku!

Czy Justyna Żyła jest w nowym związku?

Wszystko wskazuje na to, że internauci mają rację! Wczoraj, w sobotni wieczór Justyna Żyła opublikowała zdjęcia z tajemniczym mężczyzną – na początku byli na kolacji, potem spacerowali starówką, a na koniec pojawiły się zdjęcia z hotelowego pokoju.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU