Paweł Wilczak stał się znany szerszemu gronu dzięki roli Tomka w serialu „Kasia i Tomek”. Z partnerką z planu, Joanną Brodzik, stworzyli duet także prywatnie.

Czyżby para po latach szczęśliwego związku ponownie przechodziła kryzys? Media donoszą, że miewali lepsze czasy. Co się u nich dzieje?

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik. Źródło: Youtube
Paweł Wilczak i Joanna Brodzik. Źródło: Youtube

Czy Paweł Wilczak i Joanna Brodzik przechodzą obecnie kryzys?

Między Pawłem Wilczakiem a Joanną Brodzik bardzo szybko zaiskrzyło. Po raz pierwszy spotkali się w 2002 roku na planie „Kasi i Tomka”, grali tam parę. Szybko związali się również prywatnie.

Plotkowano, że ich uczucie będzie tylko chwilowe, jednak złośliwi mylili się – aktorska para jest razem już kilkanaście lat. I choć bywają gorsze chwile, zawsze trwają przy sobie.

Już przed kilkoma laty donoszono, że Paweł Wilczak i Joanna Brodzik mają gorszy czas w związku. Burzowe chmury w końcu jednak przeszły, a para znów była szczęśliwa. Czyżby teraz ponownie przechodzili kryzys?

Podobno Paweł Wilczak jest nieobecny w domu całymi dniami, bo pochłania go praca na planie serialu „Usta, usta”. Nie ma za wiele czasu i energii dla rodziny, bo dodatkowo cierpi na bezsenność.

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik. Źródło: Youtube
Paweł Wilczak i Joanna Brodzik. Źródło: Youtube

Mówi się, że aktor próbuje odsypiać w ciągu dnia, jednak w połączeniu z pracą oznacza to, że niemal nie zostaje mu czasu dla rodziny. Podobno Joanna Brodzik próbowała już rozmowy z aktorem.

Według plotek Paweł Wilczak zrezygnował z siłowni, by poświęcić czas rodzinie.

To też może cię zainteresować: CZY KORONAWIRUS MOŻE SKUTECZNIE UTRUDNIĆ WYPŁATY 500 PLUS? W JAKI SPOSÓB MOŻNA UNIKNĄĆ PROBLEMU Z WYPŁACENIEM ZASIŁKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: NIESPODZIEWANIE ZAPOWIEDZIANO POWSTANIE NOWEJ DROGI EKSPRESOWEJ NA PROBLEMATYCZNYM ODCINKU. JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ

O tym się mówi w Polsce: UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH I STUDENCI MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY! JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ NAUKA? RÓŻNICE W STREFACH ŻÓŁTEJ I CZERWONEJ

O tym się mówi na świecie: PLOTKI O KOLEJNEJ CIĄŻY KSIĘŻNEJ KATE ROZGORZAŁY OD NOWA. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ SUKIENKI KSIĘŻNEJ

Z życia gwiazd: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU RODZINY BARBARY KURDEJ-SZATAN. JUŻ NIC NIE BĘDZIE TAKIE SAMO