Paweł Wilczak stał się znany szerszemu gronu dzięki roli Tomka w serialu „Kasia i Tomek”. Z partnerką z planu, Joanną Brodzik, stworzyli duet także prywatnie.

Paweł Wilczak zmaga się z chorobą

Portal Pikio przypomina, że Paweł Wilczak po dłuższej nieobecności w czołowych mediach teraz ponownie się w nich zjawił, a to za sprawą filmu „Pan T.” oraz roli w serialu „Usta usta”.

Paweł Wilczak. Źródło: Youtube
Paweł Wilczak. Źródło: Youtube

Fani są uradowani, że mogą go ponownie widzieć na ekranach. Nie spodziewali się jednak, z czym boryka się ich ulubiony aktor.

Dużo mówiło się o gorszym czasie w związku z Joanną Brodzik – wszak Paweł Wilczak od dłuższego czasu nie pokazuje się z nią publicznie, co więcej, jest bardzo zapracowany i ma mało czasu dla rodziny. Nie wiadomo jednak, na ile to prawda.

Teraz na jaw wyszła kolejna informacja – o chorobie, z którą musi walczyć Paweł Wilczak. Okazuje się, że cierpi on na bezsenność.

Paweł Wilczak. Źródło: Youtube
Paweł Wilczak. Źródło: Youtube

Właśnie dlatego ma problem ze spaniem w nocy, nie jest w stanie odespać również w dzień. Podobno, by móc poświęcić czas rodzinie, porzucił już nawet siłownię.

- Człowiek nie ma siły, a muszę mieć. Bywa różnie, nawet nie chce mi się o tym gadać. Słyszałem tyle teorii, byłem w tylu miejscach, u tylu specjalistów, którzy obiecali pomoc – wyznał.

Trzymamy kciuki za to, by u Pawła Wilczaka wszystko się ułożyło. Oby relacje z żoną i dziećmi były jak najlepsze, a bezsenność - jak najmniej uciążliwa, oby udało mu się uporać z problemem jak najszybciej!

To też może cię zainteresować: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”? UCZESTNICY POPULARNEJ PRODUKCJI ZABRALI GŁOS NA TEN TEMAT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAROSŁAW KRET MA KORONAWIRUSA? DZIENNIKARZ SKARŻY SIĘ NA SILNE OBJAWY

O tym się mówi w Polsce: POTWIERDZIŁ SIĘ NIECHCIANY SCENARIUSZ. WARSZAWA OD JUTRA ZNAJDZIE SIĘ W CZERWONEJ STREFIE. CO TO OZNACZA? JAKIE OBOSTRZENIA CZEKAJĄ MIESZKAŃCÓW MIASTA

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE OD PEWNEGO CZASU SKRYWA PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEGO ZDROWIA. BRYTYJSKIE MAGAZYNY PO RAZ KOLEJNY PORUSZAJĄ TEN TEMAT