„Taniec z Gwiazdami” należy do najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków programów rozrywkowych, w którym na parkiecie swoje umiejętności taneczne prezentują gwiazdy kina, muzyki i inne.

Takiego show w „Tańcu z gwiazdami” jeszcze nie było

Przez wiele lat emisji programu skład jurorski oraz prowadzący zmieniali się jak w kalejdoskopie, jednak na chwilę obecną jurorskie fotele należą do: Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego.

W aktualnej edycji, podczas ostatniego odcinka „bitwę” między sobą toczyli zaś Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak,, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” gwiazdy tańczyły w rytm "Weselnego Pytona" Sławomira. Był to odcinek, którego główną tematyką było wesele, a gwiazdy opowiadały o swoich wpadkach na tego typu imprezach.

Kto odpadł z popularnego programu?

Trzeba przyznać, że gwiazdy świetnie odnalazły się w weselnym klimacie. W rolę młodej pary wcielili się Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, czyli zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości".

Jurorom najbardziej spodobał się występ Julii Wieniawy. Aktorka zatańczyła taniec miłości – rumbę. Za swój taniec zgarnęła ze Stefano aż 30 punktów!

Jedna para musiała jednak odpaść. Z programem pożegnali się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. Dziennikarka za swoje pasodoble uzyskała 22 punkty.

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY