Do trzech razy sztuka? Okazuje się, że Kasia, którą wybrał jeden z rolników siódmej edycji „Rolnik szuka żony” emitowanego w TVP1 już dwukrotnie brała udział w programach randkowych.

Dziewczynę wypatrzyła jedna z widzek programu! Kasię, kandydatkę Maćka mogliśmy już zobaczyć w takich programach jak "Miłość od kuchni" w TVN Style oraz "Randce z nieznajomym" w Polsat Cafe. Czy tym razem odnajdzie upragnioną miłość?

Kandydatka Maćka wystąpiła w innych programach randkowych! Wpadkę wypatrzyła jedna z osób oglądających „Rolnik szuka żony”

Kolejny sezon show „Rolnik szuka żony” wiąże się ze sporymi kontrowersjami. Widzom udało się zdemaskować kandydatkę Maćka. Kobieta wzięła już udział w kilku programach o podobnym charakterze.

Coraz więcej widzów tego typu programów rozrywkowych zaczyna dostrzegać, że w randkowych show wielokrotnie biorą udział nie anonimowe osoby, które zwyczajnie szukają miłości, ale można również trafić na telewizyjnych wyjadaczy. Widzowie odszukali taki trend w "Hotelu Paradise" w TVN7 czy "Love Island" w antenie Polsatu.

Twarze osób, które występują są nam podejrzanie znajome i po krótkich poszukiwaniach w Internecie jesteśmy w stanie ustalić, gdzie występowała dana osoba wcześniej. Tak na nitce do kłębka udało się ustalić, że jedna z faworytek Maćka z obecnej, siódmej edycji, 27-letnia Monika to dawniej znajoma Seweryna z poprzedniej edycji.

Obecnie widzom udało się ustalić, ze druga z kandydatek Maćka też brała już udział w programach randkowych. 24-letnia Kasia widziana była już w show TVN Style i Polsat Cafe. Choć wyglądała wtedy inaczej, prezentując odmienny wizerunek to nie ma wątpliwości, że to dokładnie ta sama osoba.

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, September 20, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETY UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY