Anna Lewandowska, mimo tego, że jest mamą dwóch córek doskonale radzi sobie z łączeniem licznych obowiązków zawodowych i projektów z wychowaniem dzieci.

Ostatni czas nie był dla niej łatwy – Robert Lewandowski miał naprawdę poważne wyzwanie przed sobą związane z wygraną w Lidzie Mistrzów i to mocno wpłynęło na funkcjonowanie rodziny.

Jednak Anna Lewandowska ani na chwilę nie zamierza przystopować i dzieli się ze swoimi fankami mocą ćwiczeń, przepisów kulinarnych, a także motywuje je do codziennej walki o zdrowie i piękną sylwetkę. Jednak to nie jedyne posty ze zdjęciami, które można zobaczyć w jej social mediach. Ostatnio Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak wyglądała jako dziecko. Aż trudno uwierzyć, że to ona!

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała siebie w dzieciństwie. Na zdjęciach można zobaczyć również jej brata i mamę

Anna Lewandowska postanowiła pokazać się fanom z innej, bardziej prywatnej strony i pokusiła się o opublikowanie zdjęć z czasów dzieciństwa. Nie ulega wątpliwości, że trenerka jest niezwykle mocno związana z ukochaną mamą Marią i młodszym bratem Piotrem.

Na InstaStory trenerki pojawiła się fotka, która rozbawiła jej obserwatorów do granic. Na zdjęciu oprócz małej Ani można zobaczyć właśnie mamę trenerki, Marię Stachurską i jej brata, Piotra. Zdjęcie ma najpewniej około ćwierć wieku!

– Wybieram moje zdjęcia z młodości. Dowiozła je przed chwilą moja mama. I słuchajcie. Taki ancymon był ze mnie, zobaczcie! A tutaj moja mama i mój brat Piotrek. I tutaj Ania - taki bobasik, tutaj jeszcze grzeczny - opisuje w nagraniach Anna Lewandowska, pokazując kolejne fotografie – napisała Anna Lewandowska na Instagramie, cytowana przez Plotek.

Widać, że rodzeństwo jest bardzo ze sobą zżyte, a mała Ania była naprawdę uroczym, choć pewnie krnąbrnym dzieckiem. Nic dziwnego, w końcu jest mistrzynią karate!

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI