Fani "M jak Miłośc" są niepocieszeni, bo w sieci rozniosła się plotka, że już wkrótce trzeba się będzie pożegnać z rolą barwnej i często mocno kontrowersyjnej Kisielowej, granej od lat przez Małgorzatę Rożniatowską.

Aktorka miała przyjąć intratną propozycję zagrania w produkcji konkurencyjnej stacji, co wiąże się z dość długimi dojazdami na plan. Czy widzowie nie będa już oglądać przygód postrzelonej, ale o gołębim sercu Kisielowej, obecnej sołtys Grabiny?

To byłby wielki cios dla fanów produkcji TVp2, gdyż żona Roberta, grana przez Krzysztofa Tyńca jest wyjątkowo barwna i przyciągającą uwagę postacią, która w każdy odcinek ze swoim udziałem wprowadza sporą dawkę energii i humoru. Czy Małgorzata Rożniatowska rozstanie ze swoją charakterystyczną i charakterną postacią po wakacjach 2020, pyta serwis SuperSeriale Super Expressu?

Małgorzata Rożniatowska zniknie z "M jak Miłość", a wraz z nią Kisielowa? Aktorka przyjęła interesującą propozycję zawodową

Okazuje się, że aktorka przyjęła propozycję roli w nowym serialu TV Puls, a informacje te zostały już oficjalnie potwierdzone. Produkcja nosi nazwę "Lombard. Życie pod zastaw", a Rożniatowska zagra tam niemal identyczną postać, co Kisielowa - panią Filomenę.

Obie bohaterki będzie łączyć bardzo wiele, a Filomena niemal szturmem tytułowy lombard. Wejdzie wszędzie, pozna każdą plotkę, uwielbia kolory, luksus i jest niezwykle ciekawa życia. Niemal tak samo jak zwariowana pani sołtys Grabiny!

- Filomena to postać z krwi i kości. Na planie spotkałam Zbyszka Buczkowskiego, z którym nigdy wcześniej nie pracowałam, choć znamy się i lubimy prywatnie. Wątki z udziałem Filomeny będą zabawne, gdyż to wyjątkowo żwawa staruszka, która będzie chciała wprowadzać w lombardzie własne rządy! Co z tego wyniknie? - wyjaśnia Małgorzata Rożniatowska w rozmowie z SE.

Czy jednak aktorka będzie w stanie pogodzić pracę na planie "M jak Miłość" na planie pod Warszawą i granie Filomeny we Wrocławiu? Nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że tak się stanie. "M jak Miłość" bez Kisielowej nie będzie już takie samo!

fot. TVP VOD

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM