Najnowsze fotografie wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Księżna Kate Middleton została przyłapana przez czujne oko paparazzi podczas nieoficjalnego wyjścia z najmłodszym synem, księciem Louisem. Brytyjczycy byli zaskoczeni! Koniecznie zobacz te fotografie – robią szał w sieci!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina księżnej Kate, księcia Williama oraz ich dzieci: Georga, Charlotte i Louisa stanowi w Wielkiej Brytanii najbardziej lubianą rodzinę. Brytyjczycy uwielbiają czytać o nich, a także oglądać wszelkie fotografie.

Oczywistym jest także fakt, iż w pobliżu miejsca ich zamieszkania szczęśliwcy liczą na możliwość ujrzenia królewskiej pary na własne oczy.

Mimo iż Kate i William mieszkają na co dzień w Londynie, na czas pandemii przeprowadzili się do ich letniej rezydencji w Norfolk. Ostatnio księżna Kate wraz z najmłodszym synem została przyłapana na nieoficjalnym wyjściu do… zakładu ceramicznego!

Księżna Kate zabrała syna na zajęcia kreatywne!

Tak, to prawda! Księżna Kate zabrała dwuletniego synka na zajęcia kreatywne! Brytyjczycy byli zachwyceni takim zachowaniem!

„Centrum rzemiosła ceramicznego i malowania garnków, w którym osoby w każdym wieku mogą rozwinąć kreatywność związaną z ceramiką w prawdziwie czarującym i inspirującym otoczeniu” - tak brzmi opis miejsca, do którego udała się księżna Kate z synkiem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE