Nie da się ukryć, że obie panie za sobą nie przepadają od chwili, gdy Kinga Rusin otwarcie skrytykowała udział Małgorzaty Rozenek-Majdan w kampanii reklamowej kosmetyków testowanych na zwierzętach. „Perfekcyjnej” wyjątkowo nie spodobało się, że jest obiektem krytyki ze strony dziennikarki i unikała jakichkolwiek kontaktów, przyjaźniąc się nawet z Hanną Lis, co dla wielu było symbolem pewnego „obrania” strony w środowisku polskiego show-biznesu.

Teraz, gdy Kinga Rusin potwierdziła oficjalnie na Instagramie swoje odejście z „Dzień Dobry TVN” rozpoczęły się targi nazwisk. Wszyscy zastanawiają się, kto mógł zastąpić trwająca na śniadaniówkowym posterunku od 15 lat gwiazd. W kuluarach coraz głośniej mówi się o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak. Jednak fani Małgorzaty Rozenek-Majdan są przekonani, że to właśnie celebrytka najlepiej sprawdziłaby się jako prowadzącą wydania „Dzień Dobry TVN”! Co ciekawe – tak samo uważa sama zainteresowana!

fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzącą DD TVN? Gwiazda znalazła nawet partnera!

Jeden z fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan stwierdził na Instagramie, że celebrytka idealnie nadawałaby się do prowadzenia pasma śniadaniowego stacji.

– Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca "DD TVN" – napisała jedna z osób, cytowana przez Plotek.

Sama zainteresowana odpisała na zaczepkę w komentarzu, stwierdzając, że to prawda i sama myśli dokładnie w ten sam sposób. Nie wiadomo jednak, czy to wysublimowane poczucie humoru gwiazdy stacji, czy też puszczenie oka do zarządu stacji.

– Też tak myślę. Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących – stwierdziła bez ogródek.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan nie byłaby to pierwszyzna. W końcu prowadziła przez lata "Perfekcyjną Panią Domu", a później "Projekt Lady". Stworzyła również na bazie pomysłu Gordona Ramsaya polską wersję "Piekielnego Hotelu".

for. Instagram

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM