Jak wspominaliśmy już kilka dni temu, w programie „Pytanie na śniadanie” zajdą duże zmiany. W związku ze startem nowej jesiennej ramówki stacji TVP, producenci postanowili dokonać pewnej zamiany w jednym z najpopularniejszych śniadaniowych programów.

Ogromne zmiany w telewizji!

Jak już kilka dni temu potwierdzono, od września w programie „Pytanie na śniadanie” nie zobaczymy już Macademian Girl oraz Roberta El Gendy’ego. Jak się jednak okazuje, fani nie będą zawiedzeni osobami, które zastąpią słynną parę.

Portal Pudelek potwierdza, że już za kilka dni jako nowych prowadzących „Pytanie na śniadanie” zobaczymy Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Oboje od wielu lat związani się ze stacją TVP. Kasia nieustannie obecna jest w serialu „M jak miłość”, a Maciej prowadził między innymi program „Kocham Cię Polsko”.

Instagram @katarzynacichopek

Kwoty zwalają z nóg!

Jak się okazuje, oboje wynegocjowali sobie całkiem nieźle stawki za współpracę z TVP. Portal Pudelek został o tym poinformowany dzięki swojemu tajemniczemu informatorowi, który jest związany z TVP2.

- Kasia wynegocjowała świetną stawkę. Za jeden dyżur będzie dostawać pięć tysięcy złotych. Obiecano jej też, że dyżurów będzie około dziesięciu w miesiącu. Podobną stawkę miała Tamara, z tą różnicą, że ona miała "jedynie" cztery dyżury na miesiąc – powiedział informator.

Jak się jednak okazuje, Maciej Kurzajewski ze względu na swoją rozpoznawalność oraz staż pracy dostanie o wiele więcej!

- Maciek to inna historia. Jako gwiazda dziennikarstwa dostanie aż dziesięć tysięcy za odcinek - może więc zarabiać nawet 100 tysięcy miesięcznie – wyjawił informator.

Przyznacie chyba, że to całkiem niezłe stawki jak na dziesięć dni pracy w miesiącu, prawda?

Instagram @maciejkurzajewski

Jak informował portal "Życie": FANI ZASTANAWIALI SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z KATARZYNĄ CHRZANOWSKĄ? AKTORKA NA WIELE LAT ZNIKNĘŁĄ Z EKRANÓW TELEWIZORÓW

Przypomnij sobie: TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. TOMASZ LIS NIE WIERZY W TO, CO USŁYSZAŁ OD LEKARZA. DIAGNOZA JEST OSTATECZNA

Portal "Życie" pisał również: IWONA WĘGROWSKA PREŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. KONDOLENCJE PŁYNĄ DO JEJ RODZINY. CHODZI O DZIECKO