Program „Pytanie na śniadanie” codziennie gości na ekranach telewizorów w tysiącach domów w całym kraju. Jak się okazuje, producenci programu zdecydowali się na wprowadzenie poważnych zmian wśród prowadzących! Czy fani będą zadowoleni z takiego obrotu spraw?

Popularny program stawia na zmiany?

Wśród prowadzących program „Pytanie na śniadanie” mogliśmy oglądać takie osoby jak Marzena Rogalska, Marcelina Zawadzka, Tamara Gonzales Perea, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki, Tomasz Wolny, Aleksander Sokora, Tomasz Kammel oraz Robert El Gendy.

Jak informuje portal Plejada, Tamary Gonzales Parea oraz Roberta El Gendy nie zobaczymy już więcej w popularnym programie. Wczoraj na oficjalnym profilu „Pytania na śniadanie” na Facebooku potwierdzono tę informację.

- Robert, dziękujemy za te słowa, moglibyśmy napisać to samo - dziękujemy za każdy program, który prowadziłeś, za Twoje zaangażowanie i wielkie serce❤️ ❤️ ❤️ Dziękujemy, że byłeś z nami i dawałeś nam swoją energię.
Tamara, Robert - trzymamy za Was kciuki, życzymy szczęścia, spełnienia i wielu sukcesów, tych jesteśmy pewni! Wiemy, że pozostaniecie naszymi przyjaciółmi - trzymajcie się! Wasze #PnŚ – brzmi opublikowany wpis.

Robert, dziękujemy za te słowa, moglibyśmy napisać to samo - dziękujemy za każdy program, który prowadziłeś, za Twoje...

Posted by Pytanie na śniadanie on Tuesday, August 25, 2020

Gwiazdy skomentowały decyzję twórców programu

Odejście potwierdzili także w mediach społecznościowych główni zainteresowani czyli Macademian Girl jak i Robert El Gendy.

- Tak, wymieniono nas na inną parę – napisała prezenterka na Instagramie.

- Nie, nie zgadzam się z tą decyzją. Tamara, bez Ciebie "PnŚ" już nie będzie takie samo, taki barwny ptak. Nie rozumiem tej decyzji kompletnie – skomentowała post jedna z fanek Macademian Girl.

Zdecydowanie bardziej uzewnętrznił się natomiast na swoim koncie Robert El Gendy.

- Cieszę się, że mogłem być częścią tego extra formatu. Cieszę się z każdej minuty programu z każdej rozmowy, uśmiechu i łez, które też nie raz pojawiały się na antenie. Tu dopiero po 18 latach pracy w TVP odczułem, czym jest prawdziwy kontakt z widzem. Słowa krytyki i aprobaty mobilizowały do pracy nad sobą tak samo. Zamierzam dalej odrabiać te lekcje. W życiu nic nie trwa wiecznie. Wierzę też w to, że zmiany są potrzebne, aby się dalej rozwijać - napisał prezenter.

- Dziękuje wydawcom, wszystkim reporterom i naszym szefom. Wreszcie popatrzcie na tych uśmiechniętych ludzi. Z dumą mówię: moją cudowną ekipę. Oni tacy właśnie są w życiu i przed kamerami. To była frajda nie praca, która licząc od castingu trwała blisko 3 lata. Dziękuje Wam z całego serducha. Kibicuje mocno też nowej parze, a z tą drużyną to polecicie bardzo wysoko. Sky is the limit. Do zobaczenia – zakończył wpis Robert El Gendy.

Według medialnych doniesień nową parą, która ma zastąpić Macademian Girl oraz Roberta El Gendy jest Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski.

Cieszę się, że mogłem być częścią tego extra formatu. Cieszę się z każdej minuty programu z każdej rozmowy, uśmiechu i...

Posted by Robert Sharif El Gendy on Tuesday, August 25, 2020

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK NIE UKRYWA, ŻE CHCIAŁABY JUŻ ODPOCZĄĆ. GWIAZDA NIE MA JUŻ SIŁ NA SĄDOWE ROZPRAWY

Przypomnij sobie: KORONAWIRUS ZMUSIŁ GWIAZDY DO ZMIANY SPOSOBÓW ZARABIANIA? NIEKTÓRZY ZE ZNANYCH WOKALISTÓW MOGĄ WYSTĄPIĆ NA TWOIM WESELU. ILE TO KOSZTUJE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA