Pandemia spowodowała, że także osoby z show - biznesu dość mocno odczuły spadek dochodów. W związku z tym musiały nieco zmienić sposoby, w jakie dotychczas zarabiały.

Gwiazda na weselu?

Jak informuje portal Plejada, jakiś czas temu występami na weselach chwalił się Norbi. Gwiazdor uważał, że uwielbia wcielać się w rolę weselnego wodzireja i nie widzi nic dziwnego, ani też złego w tym, że dorabia sobie w taki sposób na weselach swoich fanów.

Okazuje się jednak, że Norbi nie jest odosobniony w swojej profesji. Inne gwiazdy równie chętnie pojawią się na weselnym przyjęciu!

Jak się okazuje, bardzo chętnie na weselu zagra Zenek Martyniuk. Jednak młodzi, którzy będą chcieli skorzystać z usług gwiazdy disco polo muszą przygotować dla niego wynagrodzenie w wysokości 35 tysięcy złotych!

Instagram @norbi_official

Ceny przyprawiają o zawrót głowy!

Nieco mniej weźmie od Młodej Pary Sławomir, swoje usługi wycenia on na 30 tysięcy złotych, a zabawa w jego towarzystwie na pewno będzie niezapomniana!

Podobny cennik oferuje Maryla Rodowicz. Za występ gwiazdy polskiej estrady możemy zapłacić od 30 tysięcy złotych w górę!

Wysoko ceni się także Doda oraz Beata Kozidrak. Jak się okazuje, za show zorganizowane przez Dodę zapłacimy od 30 do 50 tysięcy złotych. Natomiast niesamowite wykonania przebojów zespołu Bajm usłyszymy wtedy, gdy przygotujemy się na wydatek w wysokości 60 tysięcy złotych!

Jeśli jednak nie mamy aż takiej gotówki, nadal możemy wynająć jedną z popularnych gwiazd naszej rodzimej sceny. Jak się okazuje Katarzyna Skrzynecka wycenia swoje prywatne koncerty tylko na 10 tysięcy złotych, natomiast koncert Majki Jeżowskiej kosztować nas będzie od 10 do maksymalnie 15 tysięcy.

Czy ktoś z Was skusi się zatem na wynajęcie polskiej gwiazdy na weselne przyjęcie swoje lub swoich bliskich?

Instagram @mary_la_la

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK NIE UKRYWA, ŻE CHCIAŁABY JUŻ ODPOCZĄĆ. GWIAZDA NIE MA JUŻ SIŁ NA SĄDOWE ROZPRAWY

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA