Jak podaje portal "Super Express", Zenek Martyniuk zadbał o to, żeby jego syn Daniel i jego ukochana mieli naprawdę bajeczny ślub. Król disco polo wierzył, że młodym uda się stworzyć udany związek. Okazało się, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Już w przyszłym miesiącu ma się odbyć sprawa rozwodowa Daniela i jego wybranki. Zenek zdradził, co jego zdaniem zaważyło na tym, że małżeństwo się rozpadło.

Zawiedzione nadzieje Zenka Martyniuka

Ślub Daniela Martyniuka z jego wybranką Eweliną był wielkim świętem w rodzinie. Kiedy w październiku 2018 roku młoda para stanęła na ślubnym kobiercu, Zenek Martyniuk i jego żona Danusia mieli nadzieję, że ich ukochany syn wreszcie się ustatkuje. Jednak ani ślub z Eweliną, ani narodziny ich córeczki nie skłoniły Daniela do zmiany swoich nawyków.

Na pierwsze problemy w małżeństwie pary nie trzeba było długo czekać. Od ślubu minęły zaledwie trzy miesiące, a Daniel zaczął zarzucać żonie, że wrobiła go w dziecko. Doszło do tego, że syn Zenka Martyniuka nie chciał wpuścić Eweliny do domu. Parze udało się niedługo po tem porozumieć, choć sielanka nie trwała długo. Już za miesiąc ma rozpocząć się sprawa rozwodowa Daniela i Eweliny.

se.pl

Brak nadziei

Zenek Martyniuk nie ma już złudzeń, co do tego, że małżeństwo jego syna Daniela da się uratować. W rozmowie z "Super Expressem" król disco polo przyznał, że decyzja o ślubie młodych była przedwczesna.

" Jedyne, co mogę przyznać, to rzeczywiście, że młodzi wzięli ten ślub trochę za szybko. Tak naprawdę się nie znali. Mogli pomieszkać trochę ze sobą, dotrzeć się, sprawdzić w roli rodziców, a potem podjąć decyzję, czy chcą iść razem przez życie. Pospieszyli się, a teraz jest jak jest" - powiedział Zenek.

Król disco polo przyznał, że ciąża Ewelina nie powinna była przesądzać o ślubie. Jak sam przyznał, dość często zdarza mu się grać na ślubach, gdzie dzieci pary młodej mają po kilka lat. "To normalne i żaden wstyd" - wyznał Zenek Martyniuk.

se.pl

Podzielacie opinię Zenka Martyniuka na temat ślubu jego syna?

To też może cię zainteresować: Halina Mlynkova jest singielką? Wielka zmiana w życiu gwiazdy, wszystko zmieniło się o 180 stopni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tymoteusz Szydło skrywa sensacyjną tajemnicę? Media dotarły do informacjo o tym, co dzieje się z synem byłej premier

O tym się mówi: Sanepid postanowił zareagować na brak odpowiedzialności weselników. Razem z policją przeprowadzają wzmożone kontrole