Ta informacja była szokująca dla całej Polski – zaledwie kilka miesięcy po święceniach kapłańskich syn Beaty Szydło, Tymoteusz Szydło zdecydował się odejść ze stanu kapłańskiego, co zbulwersowało wiele osób.

Wokół syna byłej premier krążyły naprawdę sensacyjne plotki o tym, że młody kapłan zostanie ojcem i właśnie dlatego musiał złożyć dokumenty do Watykanu. Prawnik rodziny Szydłów dementował te pogłoski, mówiąc, że są oburzające.

Powodem odejścia Tymoteusza Szydło ze stanu duchownego miała być nagonka na młodego kapłana za sam fakt, czyim jest synem i kojarzenie jego osoby tylko i wyłącznie ze środowiskiem jednej partii przez swoją mamę. Dziś na jaw wypłynęły nowe informacje! Co dzieje się z młodymi eks-duchownym?

Prawda o Tymoteuszu Szydle wyszła na światło dzienne! Media podają sensacyjne informacje o synu byłej premier!

Na święceniach kapłańskich syna premier Szydło na Jasnej Górze można było zobaczyć tłumy, na czele z Tadeuszem Rydzykiem i prominentnymi politykami PiS. Wydawało się, że młody kapłan naprawdę znalazł powołanie i odnajdzie się w życiu duchownego.

Nie minęło jednak kilka miesięcy, a ten złożył rezygnację na ręce papieża Franciszka. Powodem tego faktu miało być to, że kleryk nagle stał się osobą publiczną, a wcale tego nie chciał. Dziennikarze zaczęli się żywo interesować nie tylko jego życiem duchownym, ale i prywatnym.

Nagle jak grom media obiegła wieść, że Szydło odchodzi z kapłaństwa, gdyż ma 16-letnią ukochaną, która jest z nim w ciąży. Prawnik rodziny dementował tę informację, a sam Tymoteusz szybko zniknął z mediów. Co robi dziś?

Okazuje się, że po tym jak jesienią 2019 roku miał rozpocząć wikariat w parafii świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu i złożeniu dwa miesiące później rezygnacji ze stanu kapłańskiego Tymoteusz Szydło dosłownie zniknął z pola widzenia.

Według najnowszych informacji, syn byłej premier wyjechał do Włoch i wcale nie porzucił sutanny! Jednak „Gazeta Wyborcza”, cytowana przez Pikio, która próbowała potwierdzić te wieści nie otrzymała szerszych informacji w sprawnie. Wiadomo jednak, że mieszkańcy Buczkowic, gdzie miał posługę młody ksiądz, nie widzieli go od długiego czasu.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO PODJĘŁO ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ, JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITYCH ZAMKNIĘĆ. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA Z KLUCZOWYM DLA BEZPIECZEŃSTWA MILIONÓW POLAKÓW KOMUNIKATEM. WIELE OSÓB CAŁKOWICIE O TYM ZAPOMINA

Portal "Życie" pisał również: ŻYWIOŁ PRZESZEDŁ PRZEZ JEDNĄ Z POLSKICH MIEJSCOWOŚCI. SYTUACJA JEST POWAŻNA, MIESZKAŃCY ZDRUZGOTANI, WODA NISZCZYŁA WSZYSTKO NA SWOJEJ DRODZE