Niestety, nad pogodą w tym roku trudno zapanować. Przez jedną z niewielkich miejscowości przeszła nawałnica, która spowodowała nagłą powódź. Ulice zamieniły się w rwące potoki, niszcząc wszystko, co stanęło wodzie na drodze. Do sieci trafiło nagranie tej przerażającej chwili, aż trudno patrzeć!

Choć na początku wydawało się, że to tylko zwykła ulewa, która za chwilę przejdzie to sytuacja rozwinęła się w dramatyczny sposób w ciągu kilku chwil. Nagle wody zaczęło przybierać w błyskawicznym tempie, a szybko wdarła się do domów jednorodzinnych i budynków gospodarczych. To był prawdziwy potop, mieszkańcy są zdruzgotani!

Istny potop w jednej z polskich miejscowości! Woda zdewastowała niemal wszystko, mieszkańcy nie wiedzą, co robić!

Dwa dni temu doszło do poważnej ulewy, której skutkiem było nagła powódź, która przeszła przez niewielkie Babarowo w powiecie szamotulskim w Wielkopolsce. Do sieci trafiło nagranie internauty Radka Bizona Gredesa, który zarejestrowały przerażające chwile dla mieszkańców gminy.

Po kilku dniach wielkich upałów pojawiła się ulewa, która wkrótce przyczyniła się do dramatu niemal wszystkich mieszkańców. Niestety, woda nagle przybrała na sile do tego stopnia, że zaczęła wdzierać się do domów i budynków gospodarczych. Choć mieszkańcy ratowali, co się dało to wiele osób potraciło majątki.

Jak informuje Pikio, na nagraniu pana Radka można zobaczyć moment, w którym rwąca woda pod ogromnym ciśnieniem wdziera się do kuchni, salonu i korytarza jego domu.

Domownicy robili wszystko, aby uratować dobytek. Po chwili dom zaczął wyglądać jak wodospad, a droga przy domu przypominała rwącą rzekę.

Internauci dosłownie wpadli w szok po zobaczeniu nagrania.

+ - Masakra. Bardzo żal tych ludzi, co taką tragedię przeżyli – napisała jedna z internautek.

Dla tych co twierdzą że 20cm wody w piwnicy to powódź.....

Posted by Radek Bizon Gredes on Monday, August 17, 2020

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW