Im więcej widzów i wyświetleń meczów reprezentacji Polski w Telewizji Polskiej, tym więcej sama stacja jest w stanie zarobić na transmisji spotkań, również poprzez reklamodawców.

Na jaw wyszło, ile firmy i pojedyncze osoby będą musiały zapłacić TVP, by podczas rozgrywek Biało-Czerwonych we wrześniu móc wykupić reklamę na antenie. To astronomiczne kwoty!

Ile trzeba zapłacić za reklamę w TVP emitowanej podczas transmisji meczów Biało-Czerwonych? Telewizja ma naprawdę spory cennik

Nareszcie, po wielu miesiącach absencji spowodowanej koronawirusem wracają rozgrywki piłkarskie na czele z meczami reprezentacji Polski.

Drużyny narodowe wracają do meczów i choć to Liga Mistrzów jest najbardziej wyczekiwanym punktem dla kibiców piłkarskich (szczególnie, że spore szanse na puchar ma obecnie klub Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium) to spotkania reprezentacji również pobudzają wyobraźnię kibiców.

We wrześniu doczekamy się pierwszych starć drużyny Jerzego Brzęczka w Lidze Narodów. Jest to jeden z etapów przygotowań do Mistrzostw Europy, zaplanowanych na przyszły rok.

Wiadomo już, że Biało-Czerwoni będą grać przeciwko Holandii, Bośni i Hercegowinie, a także Holandii (grupa 1). Mecze będzie można zobaczyć w TVP 1 4 i 7 września.

Ile jednak trzeba zapłacić Telewizji Polskiej za emisję reklam w przerwie rozgrywek? Można się złapać za głowę!

Jak donosi serwis Sport SE, za trwający 30 sekund spot reklamowy trzeba będzie podczas spotkania z Holendrami zapłacić aż… 157,4 tysięcy złotych! Niewiele mniej przewidziano za reklamę w trakcie meczu z Bośnią i Hercegowiną - cena to 148,6 tysięcy złotych!

fot. Insatgram @_rl9

Jak informował portal "Życie": PIELĘGNIARKA Z ODDZIAŁU ZAKAŹNEGO POKAZAŁA, W JAKICH WARUNKACH MUSI PRACOWAĆ. INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, TO NAGRANIE ROBI SZAŁ W SIECI

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE PILNA INFORMACJA. WYKRYTO NOWE ZAKAŻENIA W KOŚCIELE W WIELKOPOLSCE. WSZYSCY BIORĄCY UDZIAŁ W NABOŻEŃSTWACH MUSZĄ ZGŁOSIĆ SIĘ DO SANEPIDU

Portal "Życie" pisał również: AGATA DUDA BĘDZIE PIERWSZĄ TAKĄ PIERWSZĄ DAMĄ W POLSCE! W ŻYCIE WEJDZIE NOWE PRAWO, KTÓRE ZAPEWNI JEJ WŁASNE DOCHODY, PREZYDENT Z PODWYŻKĄ