Uwaga! Niesamowicie pilna informacja właśnie pojawiła się w internecie! U jednego z księży w województwie wielkopolskim wykryto zakażenie koronawirusem. Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt proszeni są o zgłoszenie się do sanepidu!

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce (od marca), jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia uniemożliwiające bądź w jakimś stopniu ograniczające swobodne poruszanie się.

Kiedy liczba zachorowań zaczęła spadać, owe ograniczenia zaczęto znosić, jednak okazuje się, że był to błąd, ponieważ zachorowania ponownie pną się ku górze i raz po raz pojawia się informacja w sieci o kolejnych ogniskach zachorowań.

U jednego z księży wykryto koronariwusa!

Jak się okazuje, w Latowicach (woj. wielkopolskie) wykryto koronawirusa u jednego z księży! Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt muszą zgłosić się do sanepidu.

- W związku z pozytywnym wynikiem badania na koronawirusa u ks. Damiana Hołosia każdy, kto miał w ostatnim czasie bezpośredni kontakt z ks. proboszczem bez zabezpieczenia w maseczkę, powinien zgłosić się telefonicznie do ostrowskiego Sanepidu w celu przeprowadzenia wywiadu. Kościół w Latowicach jest całkowicie wyozonowany, a więc jest zupełnie bezpieczny do uczestnictwa w liturgii Mszy św. - tak brzmi oświadczenie parafii w Latowicach.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE