Halinę Mlynkovą czeka rozwód? Wiele na to wskazuje, jak wyjaśnia jeden z tabloidów. Miłość połączyła tę dwójkę na planie hitowego niegdyś show „Bitwa na głosy”.

Rozwiedziona z Łukaszem Nowickim, z którym doczekała się syna postanowiła w 2015 roku wyjść za Leszka Wronkę, a ich wesele było jednym z najgłośniejszych tego roku. Wzięli ślub w Pradze i w Czechach postanowili ułożyć sobie życie.

Halina Mlynkova postanowiła zawiesić na kołku karierę muzyczną w Polsce i poświęcić się życiu rodzinnemu. Jej mąż z racji ogromnego doświadczenia w branży muzycznej w Czechach szybko postanowił zostać jej managerem, jednak współpraca niezbyt dobrze się układała.

Jak niektórzy utrzymują, w dużej mierze z powodu słabej znajomości polskiego rynku muzycznego przez Wronkę. Relacje między partnerami zaczęły się psuć.

Halina Mlynkova się rozwodzi! Sensacyjne wiadomości jednego z tabloidów

Plotki o rozstaniu Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki były żywe od dawna, mówiło się, że powrót piosenkarki do Polski i wybór nowej managerki przypieczętował rozpad ich małżeństwa. Dziś jeden z tabloidów mówi wprost, że to koniec ich związku!

Gwoździem do trumny tego małżeństwa miała być przeprowadzka Haliny Mlynkovej wraz z dorastającym synem do Polski. Młody Piotr Nowicki postanowił pójść do liceum filmowego i chciał być bliżej ojca.

Jak przekonuje Super Express, cytowany przez Pomponik, Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się po pięciu latach wspólnego życia. Para nie komentuje sprawy.
To nie pierwszy rozwód Haliny Mlynkovej. Przed laty piosenkarka była żoną Łukasza Nowickiego, aktora i dziennikarza.

fot. YouTube @Jastrząb Post

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM