Program „Pytanie na śniadanie” już od wielu lat przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące Polaków. Jak się okazuje, na początku bieżącego roku był to najchętniej oglądany program śniadaniowy w naszym kraju!

Polacy uwielbiają ten program!

Jak informuje porta Fakt, tylko od 1 stycznia do 30 czerwca „Pytanie na śniadanie” oglądało średnio 474 tysiące osób. To imponujący wynik, na tle innych programów śniadaniowych emitowanych w naszym kraju.

Widzowie są przyzwyczajeni do formatu programu, w którym to poszczególne odcinki „Pytania na śniadanie” prowadzące są przez różne osoby. Obecnie wśród prowadzących możemy oglądać takie gwiazdy jak Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Marzena Rogalska, Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny Aleksander Sikora.

Jednymi z prowadzących byli także Macademian Girl oraz Robert El Gendy, jednak okazuje się, że pary nie zobaczymy już więcej w popularnej śniadaniówce. Jak informują media, odcinki prowadzone przez nich miały najniższą oglądalność i właśnie z tego powodu stacja zdecydowała się na wypowiedzenie ich umów.

Instagram @pytanienasniadanie

Kogo zobaczymy już niebawem?

Widzowie nie będą jednak zawiedzeni, bowiem już od września w programie „Pytanie na śniadanie” zobaczymy prowadzących, którzy już bardzo dawno zyskali sobie sympatię widzów.

Według najnowszych doniesień nową parą prowadzących ma być Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Aktorka prowadziła już wiele różnorodnych programów telewizyjnych, a Maciej był już gospodarzem programu „Pytanie na śniadanie” i miało to miejsce w latach 2009-2011. Jak sprawdzą się w swojej roli już niebawem?

Instagram @pytanienasniadanie

Jak informował portal "Życie": MAGDA NAROŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA BARDZO ODWAŻNĄ ZMIANĘ. NIE BRAKUJE USZCZYPLIWYCH KOMENTARZY OD FANÓW

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA