Krzysztofa Rutkowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak doskonale pamiętamy znany detektyw gościł już kiedyś na ekranach naszych telewizorów. Występował on bowiem w programie "Detektyw", gdzie przedstawiał jak wygląda jego praca.

Produkcja była bardzo popularna wśród Polaków!

Program cieszył się niesamowicie dużą oglądalnością i był emitowany na antenie stacji TVN. Okazuje się, że łącznie wyemitowanych zostało pięć sezonów. Ostatni gościł na antenie w 2006 roku.

Jak informuje portal teleshow, detektyw Krzysztof Rutkowski postanowił jednak wrócić na ekrany telewizorów! Tym razem możemy go oglądać na antenie Superstacji.

Nowy program nosi tytuł "Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski" i pojawił się na antenie Superstacji już w tym miesiącu. Będzie on opowiadał o sprawach, którymi w ostatnim czasie żyła cała Polska. Jeden z odcinków dotyczył będzie zaginięcia i śmierci Ewy Tylman.

Niesamowite zarobki detektywa!

Jak donosi "Super Express" nowy program Rutkowskiego bardzo mocno wpłynie na jego dochody. Jak się okazuje, detektyw zarobi około 200 tysięcy złotych!

- Bardzo się cieszę, że mogę poprowadzić program, który będzie mógł pomóc wielu ludziom. Będziemy zajmować się sprawami do tej pory nierozwiązanymi, które od wielu lat zawisły w próżni. Interwencje, które mogą dotyczyć nieprawidłowości prowadzenia postępowań przez organy ścigania, również mogą ujrzeć światło dzienne - wyznał Krzysztof Rutkowski.

Czy z ciekawością będziecie oglądać nowy program Krzysztofa Rutkowskiego? Jakie sprawy wyjaśni nam popularny detektyw i czy produkcja długo utrzyma się na ekranach telewizorów?

Witam Was i zapraszam dzisiaj na program Magazyn Kryminalny w Super Stacji godz . 18.30 📺 Tematem programu będzie...

Posted by Krzysztof Rutkowski on Friday, August 21, 2020

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK NIE UKRYWA, ŻE CHCIAŁABY JUŻ ODPOCZĄĆ. GWIAZDA NIE MA JUŻ SIŁ NA SĄDOWE ROZPRAWY

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA