Jak podaje portal "Fakt", informacja o zaginięciu małego Kacpra wstrząsnęła całą Polską. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że chłopca uda się odnaleźć całego i zdrowego. Tak się jednak nie stało. Kacperek utonął w Kwisie, niedaleko ogródków działkowych, na których przebywał wspólnie ze swoim tatą. Prokuratura ustaliła, że chłopiec był pod wpływem środków odurzających, które ojciec pozostawił na widoku. Sprawę postanowił zbadać raz jeszcze Krzysztof Rutkowski.

Szokujące ustalenia śledczyh w sprawie Kacpra z Nowogrodźca

Do zaginięcia chłopca doszło 27 kwietnia, kiedy przebywał on wspólnie z tatą na działce. Mężczyzna zeznawał, że nagle stracił chłopca z oczu i nie mógł go nigdzie znaleźć. Po dwóch tygodniach poszukiwań ciało chłopca wyłowion z Kwisy, rzeki przepływającej w pobliżu ogródków działkowych.

Prowadzący śledztwo funkcjonariusze ustalili, że w momencie zaginięcia chłopca, jego tata znajdował się pod wpływem środków odurzających. Teraz na jaw wyszło, że pod ich wpływem był również Kacperek. Chłopiec nie miał większego problemu, żeby zarzyć środek, bo jego ojciec zostawił go na widoku, w łatwo dostępnym miejscu.

radiozet.pl

Wsparcie Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski oraz jego biuro detyktywistyczne zaangażowane było w poszukiwania chłopca praktycznie od samego początku. Detektyw wspierał w tych trudnych chwilach mamę Kacperka, pania Joannę. Teraz Krzysztof Rutkowski wróci do Nowogrodźca, bo w przeciwieństwie do śledczych, nie przesądza o winie ojca chłopca, Rafała B.

"Materiał dowodowy na razie nie obciąża w stu procentach ojca" - powiedział Rutkowski w rozmowie z "Faktem". Jego ekipa ma szukać śladów, które pomogą złagodzić grożącą ojcu Kacpra karę. " Pani Joanna wciąż stoi murem za partnerem i nie chce oskarżać go o śmierć syna" - dodał Rutkowski.

YouTube

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Halina Mlynkova jest singielką? Wielka zmiana w życiu gwiazdy, wszystko zmieniło się o 180 stopni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To już ostatnie kilka dni, aby dostać super gotówkę od rządu. Warto się pośpieszyć

O tym się mówi: Szykują się poważne zmiany w programie „Pytanie na śniadanie”. Jakie nowe gwiazdy zobaczymy w popularnej telewizji