Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel - Bułecka od pewnego czasu mieszkają razem z mamą mężczyzny.

Jak układają się relacje teściowej i Pauliny?

Jak informuje portal Pomponik, pani Zofia Karpiel wróciła ze Stanów Zjednoczonych do kraju kiedy tylko dowiedziała się, że wkrótce zostanie babcią. Jak sama przyznaje powrót nie należał do łatwych, jednak wiedziała, że musi pomóc synowi.

Pani Zofia wróciła do Polski jeszcze zanim na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Pauliny i Sebastiana - Tosia. Niedługo potem przyszedł na świat Jędrek - synek pary. Jak się okazuje babcia nieustannie rozpieszcza maluchy.

A jak Paulina dogaduje się z teściową? Jak sama przyznaje ich relacja nie jest stereotypowa. Gwiazda przyznała, że ustaliła z panią Zofią zasady, których się trzymają i które sprawiają, że mieszkanie pod jednym dachem nie jest ani trochę uciążliwe.

- Mamy podział, żeby sobie nie przeszkadzać. Gotowaniem też się dzielimy. 4 dni ja gotuję, a 4 teściowa. Wymieniamy się i u nas bardzo się to sprawdza. Ja stawiam na kasze i ryż, a teściowa na potrawy z ziemniakami. Uzupełniamy się i to jest najważniejsze - wyjawiła Paulina podczas wywiadu, którego udzieliła dla „Życia na gorąco”.

Instagram @pkrupinska

Nadchodzą zmiany?

Jak się okazuje, Sebastian i Paulina zamierzają pobudować dla siebie nowy dom, ale do tego czasu nadal będą mieszkać z panią Zofią. Jednak mama gwiazdora nie ukrywa, że nawet kiedy zamieszkają w oddzielnych domach to nie przestanie pomagać parze w wychowaniu wnuków.

Pani Zofia przyznaje także, że była zachwycona wiadomością o ślubie, a także o tym, że jej synowa uwielbia góralską tradycję.

- Ucieszyło mnie to, że Paulina dobrała sobie na ślub tradycyjną sukienkę. Później już miała coś bardziej nowoczesnego, ale w każdej odsłonie wyglądała ślicznie. Jest piękną kobietą, wspaniałą matką i żoną - wyjawiła pani Zofia.

Podobne zdanie ma także Paulina, która nieustannie chwali teściową.

- Mama Sebastiana jest z nami i nie ma żadnego konfliktu. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na pomoc - wyznała w wywiadzie.

Instagram @pkrupinska

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ