Program „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji zyskał uznanie tysięcy Polaków. Na ten moment TVP wyemitowało sześć sezonów popularnego programu, podczas których mieliśmy okazję poznać wiele osób.

Jak potoczyły się losy bohaterów?

Bohaterowie programu „Rolnik szuka żony” mieli dwie możliwe ścieżki do wyboru. Jedni z nich odnaleźli swoją drugą połówkę, z którą spędzą resztę życia, inni natomiast zdobyli dzięki produkcji ogromną popularność.

Jak donosi portal Interia, zdawało się że jeden z bohaterów programu, 43-letni Jakub ze Szczepankowa należał do tej grupy, która dzięki „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość swojego życia. Niestety, jego związek z 35-letnią Anną Stelmaszczyk szybko się rozpadł i mężczyzna znów został sam.

Po całej sytuacji Jakub nie pojawiał się już w mediach społecznościowych. Jednak Ania postanowiła pozostać aktywna i jak się okazuje, bardzo jej się to opłaciło!

Obecnie piękną kobietę obserwuje prawie 75 tysięcy osób! To niesamowity wynik! Ania jest z niego bardzo dumna, a co więcej po drodze zbiera także inne osiągnięcia.

Instagram @ania__stelmaszczyk

Sukces kobiety!

Jak ostatnio poinformowała na Instagramie, udało jej się pobić swój sportowy rekord. Widać, że Ania bardzo cieszy się z tego powodu!

- 70 km w nogach. Dla jednych to nic wielkiego dla innych mały wyczyn. Najważniejsze że ja jestem z siebie zadowolona, dałam radę. Małymi kroczkami do celu - napisała Ania pod jednym ze zdjęć.

Jak się okazuje, udział w programie „Rolnik szuka żony” wyszedł jej na dobre mimo nieudanego związku. Obecnie może cieszyć się dużą popularnością i rozpoznawalnością w sieci! Życzymy dalszych sukcesów!

Instagram @ania__stelmaszczyk

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ