Nie da się ukryć, że Bardowscy to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par, które połączyły się dzięki niezwykle popularnemu show TVP „Rolnik szuka żony”. Anię Bardowską na Instagramie obserwuje już 187 tysięcy osób, a jej zdjęcia i filmiki są niezwykle popularne.

Żona Grzegorza Bardowskiego regularnie publikuje na swoim profilu materiały o zmianach w swoim życiu i stara się pokazać piękno wsi, ale również szczęście swojej rodziny. Tym razem, fani pary mają nadzieję, że to szczęście okaże się potrójne. Jak przekonuje serwis Party, sugerują, że Ania Bardowska może być w ciąży! Jak to możliwe?

Ania Bardowska w ciąży? Fani małżeństwa Bardowskich upatrują się takiej możliwości w… przesądach!

Ania Bardowska postanowiła ostatnio podzielić się nowym zdjęciem z córeczką, informując obserwatorów, że rodzina korzysta z uroków wsi latem, spacerując po polach i lasach. Widać, że mała Liwia już nie jest taka mała.

- Nasza stała trasa na spacery, tak blisko domu, a tyle skarbów kryje...żołędzie, kasztany, orzechy laskowe, w oddali piękne konie – napisała w komentarzu do fotki Ania Bardowska.

Bohaterka „Rolnik szuka żony” dopisała w żartobliwym opisie zdjęcia, że na fotkę nie załapał się przelatujący nad nią bocian. Właśnie to spowodowało, że fani kobiety zaczęli jej sugerować, że może już wkrótce ten „bocian” zawita do jej domu.

- O Aniu, jak Bocian nad Tobą przelatuje, to niedługo będziemy gratulować 😊 u mnie 2 razy się to sprawdziło - napisała żartobliwie jedna z Internautek.
+ - Bocian? No to będzie rodzeństwo – czytamy w komentarzach!

Na komentarze z przesądem w tle Ania z przekąsem napisała:

- U nas ciągle bociany są po żniwach – wyjaśniła.

fot. Instagram @ania.bardowska

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW