Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i aktorka. Poprowadziła imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. Jest ciągle w ruchu i aktywnie działa na szklanym ekranie.

Czy Marcelinę Zawadzką czeka odsiadka?

Marcelina Zawadzka nie ma łatwego życia. Nad prezenterką zawisły obecnie czarne chmury, gdyż grozi jej nawet 8 lat więzienia za przestępstwo, o które została oskarżone. Wniesiono przeciwko niej jeszcze dwa inne zarzuty. O co chodzi?

- Czuję się podwójnie oszukana – oznajmiła prezenterka cytowana przez Lelum.pl. Gwiazda usłyszała łącznie aż trzy zarzuty, które są bardzo poważne.

Ma to związek z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Marcelina Zawadzka pojawiła się już na sali sądowej w Kaliszu.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

- Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK) – mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Jak się okazuje wizja odsiadki negatywnie odbiła się także na karierze Marceliny Zawadzkiej. Okazuje się, że aktywnie poszukująca od pewnego czasu pracy w innych stacjach Zawadzka, musi pożegnać się ze swoimi planami.

- Marcelina już od dawna rozgląda się za czymś nowym. Marzy jej się prowadzenie własnego programu. Mógłby być to format poradnikowy, związany z urodą, stylem życia, kosmetykami. Marcelina ma mnóstwo ofert reklamowych z branży beauty. Pracując w TVP, nie mogła jednak przyjmować wszystkich propozycji. Gdyby związała się ze swoim wymarzonym TVN Style, zarobiłaby na postach instagramowych i współpracach krocie - zdradza informatorka.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka

Okazuje się, że Zawadzka straciła także prace prowadzącej w programie „The Voice of Poland”, gdzie zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska. Co ciekawe, nie wiadomo także co z jej pracą w „Pytaniu na śniadanie”.

- Była nawet na kilku rozmowach z producentami programów w innych stacjach. Wszystko jednak działo się przed "aferą". Dziś Marcelina wie, że nie ma szans na własny program i modli się, żeby władze TVP jej nie zwolniły.Jej los nie jest przesądzony – mówi znajoma Zawadzkiej.

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO STAWIA SPRAWĘ JASNO: JEŚLI POLACY NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ TEGO NAKAZU SYTUACJA ZNACZĄCO SIĘ POGORSZY. SĄ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ

Przypomnij sobie: NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY