Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Aktualnie Anna Mucha sprawdza swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance".

Anna Mucha. Ale wpadka!

Anna Mucha zszokowała fanów najnowszym zdjęciem umieszczonym na swoim Instagramie. Aktorka pokazała się na nim w luźnej stylizacji. Anna Mucha włożyła na siebie jeansy z ogromną dziurą na udzie. Niestety nie wszystkim przypadł do gustu styl aktorki.

Jak się okazuje Internauci przypisali zdjęciu własną historię. Ich zdaniem dziura w jeansach została zrobiona przypadkowo.

- Anka spodnie o blat w kuchni podarłaś. Z czego masz ten blat? - żartował jeden z fanów aktorki.

Anna Mucha zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak aktorka angażuje się w działalność charytatywną. Fani pochwalili ją za wielkie serce dla potrzebujących, ale w oczy rzucił im się także fakt, że na spodniach aktorki brakowało kawałka materiału. Niektórzy z rozbawieniem stwierdzili, że może z tego fragmentu spodni została uszyta maseczka.

Akcja, do której dołączyła Anna Mucha ma na celu pomagać seniorom oraz wszystkim tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy innych, szczególnie w dobie koronawirusa. Jak zapewnia gwiazda, to najlepsza akcja w jakiej mogła kiedykolwiek uczestniczyć.

Przypomnij sobie o… CZY STUDENCI WRÓCĄ NA UCZELNIE W TYM ROKU AKADEMICKIM? MINISTERSTWO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO WYDAŁO OFICJALNY KOMUNIKAT