Na początku listopada ubiegłego roku polsko-amerykańska modelka Joasia Krupa została mamą. Gwiazda bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak gdy już się na to zdecydowała, bardzo chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Joanna Krupa od niedawna jest mamą. Tatą jej malutkiej córeczki jest Douglas Nunes, mąż modelki. Teraz oboje mają okazję sprawdzić się jako rodzice.

Asha-Leigh, ich pociecha, jest wprost niesamowita – całkowicie zmieniła świat i jego postrzeganie przez modelkę oraz jej męża, stała się ich oczkiem w głowie.

Joasia Krupa, która od dawna była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wykorzystuje swojego Instagrama do pokazywania kolejnych chwil, które spędza z córeczką. Internautom szczególnie spodobał się filmik, na którym Krupa po raz pierwszy obcinała paznokcie maleństwu.

Asha-Leigh uroczo tańczy w rytm piosenki

Asha-Leigh ma zaledwie kilka miesięcy, a już podbija serca nie tylko swoich rodziców, ale także setek tysięcy internautów. Na Instagramie Joasi Krupy znajdziemy wiele zdjęć dziewczynki oraz filmików z jej udziałem – modelka jest wyraźnie zachwycona swoją pociechą i zdaje się, że macierzyństwo, które tak odwlekała, sprawia jej ogromną radość.

Asha-Leigh co jakiś czas nabiera nowych doświadczeń – ma za sobą pierwszą kąpiel w basenie, sporo selfie, próby jedzenia, oglądanie książeczek, zabawy ze zwierzętami Asi Krupy i nie tylko.

Teraz internauci są zachwyceni, widząc, jak bardzo muzykalna jest półroczna dziewczynka. Okazuje się, że świetnie łapie rytm, co widać w najnowszym filmiku jej mamy.

Na nagraniu Joanna Krupa tańczy do piosenki z Ashą na rękach, a dziewczynka zdaje się rewelacyjnie czuć muzykę i słodko tańcować do jej rytmu.

Kto wie, może kiedyś zostanie tancerką?

View this post on Instagram

Happy Monday 😜

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Przypomnij sobie o… HOTEL DLA DZIECI URODZONYCH PRZEZ SUROGATKI PĘKA W SZWACH. NIEMOWLĘTA NIE MOGĄ ZOSTAĆ ODEBRANE, DLACZEGO