Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Anna Mucha rozpoczęła swoją aktorską karierę w wieku 9 lat. Zagrała wówczas w filmie Andrzeja Wajdy „Korczak”, a w 1991 roku zagrała główną postać w filmie „Przeklęta Ameryka”.

Zaledwie dwa lata później, w 1993 roku, Anna Mucha pojawiła się w kolejnej wielkiej produkcji. Była nią „Lista Schindlera” wyreżyserowana przez Stevena Spielberga.

W wieku 16 lat aktorka zagrała po raz kolejny w produkcji Andrzeja Wajdy - w filmie „Panna nikt”. Następnie zagrała w „Młodych wilkach 1/2”.

Następnie Anna Mucha postanowiła, że skupi się na studiach. Aktorka uczyła się na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych oraz przez rok uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w Nowym Jorku.

Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych aktorka rozpoczęła swoją przygodę w serialu. Anna Mucha już od wielu lat wciela się w postać Magdy w serialu „M jak miłość”. Kobieta jest ulubienicą wielu fanów produkcji.

Anna Mucha założyła dziurawe spodnie

Anna Mucha dobrze wie, co robić, by się o niej mówiło. Niedawno wzięła udział w akcji organizowanej przez Legię Warszawę, w ramach której każda osoba potrzebująca dostanie ciepły posiłek.

Fani pochwalili ją za wielkie serce dla potrzebujących, ale w oczy rzucił im się także fakt, że na spodniach aktorki brakowało kawałka materiału. Niektórzy z rozbawieniem stwierdzili, że może z tego fragmentu spodni została uszyta maseczka.

Akcja, w której brała udział Anna Mucha jako wolontariuszka, to „Gotowi do pomocy”, pomagająca seniorom w dobie pandemii koronawirusa. Zadaniem gwiazdy było zabranie posiłków ze stadionu Legii i doręczenie ich potrzebującym.

Fani są dumni z tego, jak aktorka angażuje się w pomoc innym.

Przypomnij sobie o… ŁUKASZ SĘDROWSKI OPOWIEDZIAŁ O NIEPRZYJEMNYM ZDARZENIU. ROLNIK POKAZAŁ STRATY NA POLU. SĄ OGROMNE

Jak informował portal Życie: NOWY SPOSÓB SPRZEDAWCÓW. JAK NIE DAĆ SIĘ NABIĆ W BALONA I KUPIĆ PRAWDZIWE POLSKIE TRUSKAWKI

Portal Życie pisał również o… KASIA DĄBROWSKA PRZYJAŹNI SIĘ Z BYŁĄ DZIEWCZYNĄ SWOJEGO CHŁOPAKA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO. Z KTÓRĄ